Tarnobrzeskie "Radio Leliwa zajęło drugie miejsce w kategorii "Media", w ogólnopolskim konkursie Idol 2020. Jest to konkurs mający wyróżnić osoby, firmy i instytucje zaangażowane w działania na rzecz niewidzących i słabowidzących.
Finałowa gala konkursu odbyła się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, podczas inauguracji Światowego Spotkania Niewidomych, Słabowidzących i ich Bliskich - REHA FOT THE BLIND IN POLAND. Patronat nad imprezą objęła Pierwsza Dama, Agata Kornhauser - Duda.
- Pragnę podziękować tym, którzy oddali głos na nasze radio w konkursie Idol Fundacji Szansa dla Niewidomych. Już sama nominacja do konkursu była dla nas ogromnym wyróżnieniem i za nią również dziękujemy. W informowaniu słuchaczy od lat staramy się nie pomijać tego, co dzieje się w środowisku osób niepełnosprawnych, w tym ludzi z dysfunkcją wzroku. Idol 2020 to dla nas nagroda, ale i zobowiązanie. Chcę podkreślić, że o inicjatywach i sprawach osób niewidomych i słabowidzących będziemy mówić nadal - mówi prezes Radia Leliwa, Bogusław Szwedo.
Dyplom za zajęcie przez tarnobrzeskie radio drugiego miejsca w konkursie odebrały, w imieniu prezesa rozgłośni, przedstawicielki stacji: Małgorzata Grądziela, Ewa Wójcik-Lis i Iwona Pol.
- Otrzymali Państwo nagrodę dzięki głosom internautów, a to oznacza, że ludzie zauważają pracę radia na rzecz środowiska osób niewidomych i słabowidzących. Myślę, że to wyróżnienie to wyraz ich wdzięczności - podkreśliła prezes Fundacji Szansa dla Niewidomych, Malwina Wysocka - Dziuba.
pozdrawim07:35, 14.09.2020
szczerze mowiac poziom tego radia jest zalozny
suchacz10:44, 14.09.2020
Zgadzam się z opinią poprzednika.
pipi20:49, 14.09.2020
pozdrowienia dla sluchacza
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Wino, sery i .ślimaki na sandomierskim festiwalu
Do tego jeszcze robale dołóżcie i już bedzie komplet smacznego jedzonka zamiast kurczaków. Mniam
Kucharzyk
23:52, 2026-06-05
Rewolucja na Serbinowie i nad Wisłą?
Rewitalizacja Osiedla Serbinów konieczna jest bardziej niż Placu B.Głowackiego.
Maria
20:51, 2026-06-05
Dzikowskie Sanktuarium – barokowa perła Tarnobrzeg
Życzę sobie, by wszyscy tak zwani wierzący w Boga, przestrzegali na co dzień 10 przykazań Bożych. Amen
Ateista
19:22, 2026-06-05
Groźny wypadek na DK9. Pod Łoniowem motocykl zderzył
Już nie da się jeździć samochodem w tym chorym kraju.Trzeba uważać na pasach na pieszego , bo nie wiadomo kiedy ci wlezie pod koła,dalej kierowca musi uważac na gówniarzy na hulajnogach,bo jeżdzą jak wariaci i na nic nie zważają,i na koniec motocykliśći.Trzeba mieć stalowe nerwy żeby jeździć po polskich drogach.
Leon26
19:10, 2026-06-05