Drużyna „Tygodnika Nadwiślańskiego” zagra z WOŚP! - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 25 czerwca
reklama

Drużyna „Tygodnika Nadwiślańskiego” zagra z WOŚP!

0

W tym roku nasza redakcja dołącza do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W dniu 30. finału spotkacie nas na ulicach Tarnobrzega z charakterystycznymi orkiestrowymi puszkami.

Na co dzień gramy do jednej bramki, dążymy do realizacji wspólnych zamierzeń, motywujemy się wzajemnie i pomagamy, gdy ktoś z ekipy tego potrzebuje. W miarę możliwości staramy się też wspierać rozmaite akcje charytatywne. W tym roku postanowiliśmy spróbować swoich sił w 30. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Głęboko wierzymy, że dobro powraca, a każda wrzucona do puszki złotówka zbliża nas do realizacji wyznaczonego celu. A cel, jak co roku, jest ważny. Tegoroczna akcja ma przyczynić się do zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Naszych redakcyjnych kolegów i koleżanki będziecie mogli spotkać między innymi w okolicy placu Bartosza Głowackiego. Jednak pamiętajcie, że gramy razem – nieważne do której puszki wrzuciliście datek, istotne jest, że to zrobiliście!

Zapraszamy do wsparcia przysłowiowym groszem naszej puszki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/eq1yf8

Wielką Orkiestrę możecie również wesprzeć nie wychodząc z domu. Jak to zrobić? W poniższym linku znajdziecie na to 10 sposobów. https://www.wosp.org.pl/wspieraj Pamiętajcie. Dobro powraca!

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.