reklama
Dwóch motocyklistów straciło prawo jazdy - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 16 sierpnia
reklama

Dwóch motocyklistów straciło prawo jazdy

0

Policjanci z zespołu ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Opatowie pełniący służbę w nieoznakowanym radiowozie zatrzymali do kontroli dwóch motocyklistów, którzy w minioną niedzielę nie stosowali się do przepisów ruchu drogowego.

Wyprzedzili oni dwa pojazdy w miejscu niedozwolonym oraz w terenie zabudowanym poruszali o 68 km/h za szybko.W miniona niedzielę policjanci z zespołu ruchu drogowego Komendy Powiatowej Policji w Opatowie patrolując drogę krajową nr 77 zauważyli dwóch motocyklistów, którzy rozpoczęli manewr wyprzedzania dwóch pojazdów w miejscu niedozwolonym. Chwilę później okazało się, że w terenie zabudowanym, gdzie obowiązuję ograniczenie prędkości do 50 km\h jechali o 68 km/h za szybko. Po chwili zostali oni zatrzymani do kontroli. Za kierownicami motocykli siedzieli 31- letnia kobieta oraz 34 –letni mężczyzna, którzy dodatkowo nie posiadali przy sobie wymaganych dokumentów.

Świętokrzyscy policjanci apelują o bezwzględne przestrzeganie przepisów ruchy drogowego. Od początku roku opatowscy mundurowi zatrzymali ponad 200 praw jazdy za nadmierne przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym, natomiast na terenie całego województwa z tego samego powodu zostało zatrzymany blisko 2200 praw jazdy.

Źródło: Policja Kielce

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.