Dziś wielki koncert „Wygraj Sukces”

0

Już dziś, w sobotę, 21 listopada, w Tarnobrzegu rozstrzygnie się, kto wygrał 25 edycję największego w Polsce konkursu wokalnego dla dzieci i młodzieży „Wygraj Sukces”. Także dziś wielki koncert jubileuszowy z okazji ćwierćwiecza konkursu. Z powodu obostrzeń związanych z pandemią, ogłoszenie wyników i koncert odbędą się bez publiczności, ale będą transmitowane w internecie.

Współorganizujemy „Wygraj Sukces” od pierwszej edycji i mimo pandemii nie wyobrażam sobie, byśmy zrezygnowali z jubileuszu tego wydarzenia. Koncert z okazji 25-lecia konkursu odbędzie się, choć z zastosowaniem wszystkich możliwych, restrykcyjnych środków bezpieczeństwa. Niestety, oznacza to brak publiczności, jednak impreza będzie transmitowana w internecie i każdy kto chce, będzie mógł w niej w ten sposób uczestniczyć. Organizacyjnie jest to dużo bardziej skomplikowane niż normalny koncert, obraz rejestrować będzie siedem kamer – mówi Piotr Markut, dyrektor Tarnobrzeskiego Domu Kultury.

Transmisję online z ogłoszenia werdyktu jury konkursowego zaplanowano na godzinę 16.30. Natomiast o godz. 17.30 rozpocznie się Koncert Jubileuszowy. Na scenie Tarnobrzeskiego Domu Kultury zaśpiewają: Diana Ciecierska, Natalia Ciecierska, Barbara Gąsienica-Giewont, Aneta Figiel, Nicole Kulesza, Bożena Mazur-Kołek, Kamila Wolska, Emilia Piątkowska, Lena Małodzińska, Natalka Kubiś-Mroszczyk, Natalia Ochmańska, Dagmara Czechura. Specjalne aranżacje wybranych piosenek przygotował Michał Jurkiewicz i Kamil Barański, którzy wraz ze znakomitymi muzykami (Damian Niewiński, Szymon Kamykowski, Łukasz Belcyr, Paweł Grzesiuk) oraz kwartetem smyczkowym (Joanna Rybak, Weronika Milik, Wiktoria Sasiela, Mateusz Wójtowicz) towarzyszyć będą solistkom.

Link do transmisji: https://dai.ly/xj94bu

Share.

Leave A Reply