reklama
Ferie zimowe w Tarnobrzegu. Jakie atrakcje przygotowało miasto? - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 19 sierpnia
reklama

Ferie zimowe w Tarnobrzegu. Jakie atrakcje przygotowało miasto?

1

Jednostki miejskie jak co rok, zadbały o atrakcje dla małych tarnobrzeżan, którzy ferie zimowe spędzą w mieście. Prezentujemy harmonogram wszystkich przygotowanych imprez. Na niektóre zajęcia obowiązują zapisy.

Ostatnia tura zimowego wypoczynku rozpocznie się 14 lutego i obejmie uczniów z województw: lubelskiego, łódzkiego, podkarpackiego, pomorskiego oraz śląskiego. Jakie atrakcje przygotowano w Tarnobrzegu?

Zobacz także:
– W centrum Tarnobrzega stanęło walentynkowe świetlne serce!

Na sportowo, łyżwy, tenis, ale też zajęcia plastyczne, literackie, przyrodnicze wycieczki, rozgrywki szachowe, gry planszowe, zajęcia w modelarni, rękodzieło, zajęcia teatralne, filmowe. Jest w czym wybierać. O to, by w czasie ferii dzieciakom nie było nudno, nawet, gdy nie wyjeżdżają na narty, zadbały nasze jednostki, MOSiR, TDK, MBP, Centrum Natura 2000. Zachęcam do skorzystania z naszej oferty – mówi prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

Ferie zimowe w Tarnobrzegu – program

Jeden komentarz

  1. zimowy wypoczynek na

    Największa atrakcją jest brak atrakcji w postaci śniegu. Klimat się zmienia. Niebawem po Tarnobrzegu ulicami będą chodzić krokodyle i pełzać jadowite węże . Wtedy będzie jeszcze bardziej atrakcyjnie 🙂