Groźne zderzenie na al. Warszawskiej w Tarnobrzegu, są utrudnienia w ruchu [AKTUALIZACJA][ZDJĘCIA] - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 20 maja
reklama

Groźne zderzenie na al. Warszawskiej w Tarnobrzegu, są utrudnienia w ruchu [AKTUALIZACJA][ZDJĘCIA]

2

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło we wtorek, 26 stycznia, na skrzyżowaniu ul. Litewskiej i Warszawskiej. Około godziny 7.40 zderzyły się tam trzy samochody – osobowe renault i skoda, oraz radiowóz marki kia. Trzy osoby zostały poszkodowane. Droga Tarnobrzeg – Sandomierz jest całkowicie zablokowana.

– Mogę tylko potwierdzić, że na ul. Warszawskiej doszło do zdarzenia drogowego z udziałem 3 samochodów, w tym radiowozu. W tej chwili na miejscu trwają czynności mające wyjaśnić wszystkie okoliczności – powiedział „Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

W trakcie prowadzonych na miejscu czynności, udało się ustalić przebieg zdarzenia. Przyczyną wypadku (bądź kolizji – nie wiadomo jeszcze jak ostatecznie zostanie zakwalifikowane zdarzenie) było zaśnięcie za kierownicą kierującego samochodem renault.

– Mężczyzna jadący samochodem marki renault od strony Sandomierza zasnął za kierownicą. Pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w radiowóz. Potem jeszcze do karambolu dołączyła skoda. Wszyscy kierowcy, którzy brali udział w zdarzeniu byli trzeźwi. Trzy osoby – pasażerka skody i dwaj policjanci, znajdują się pod opieką lekarza – powiedziała „Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” podinspektor Beata Jędrzejewska – Wrona, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Tarnobrzegu.

Wypadek na ul. Warszawskiej spowodował całkowite zablokowanie drogi pomiędzy Sandomierzem, a Tarnobrzegiem.

– Przewidujemy, że droga może być zablokowana do godziny 10.30. Zorganizowano objazdy. Pojazdy jadące od strony Sandomierza kierowane są przez Gorzyce, natomiast te poruszające się od strony Tarnobrzega, przez Stale i Grębów informuje B. Jędrzejewska – Wrona.

Fot. M. Chmielowiec

2 komentarze

  1. Takie obrażenia przy takiej stłuczce?!
    Mi to wygląda na próbę wyłudzenia odszkodowania