Horoskop 19 XI

0

BARAN (21.03 – 20.04)

W pracy i w domu wszystko będzie się układało po twojej myśli. Przestań się wreszcie boczyć na swoja drugą połowę. Ona naprawdę nie jest taka zła, jak teraz myślisz. Nie szukaj winnych jej późnych powrotów do domu. Jeśli między wami będzie dobrze, to nikt nie zniszczy waszego szczęścia. Single w najbliższym czasie będą dostawać propozycje wspólnych wyjazdów, kolacji i wyjść do kina lub teatru.

BYK (21.04 – 20.05)

Poczujesz spokój, będziesz się czuł zrozumiany przez najbliższych i pewny swoich racji. Podyskutujesz o książkach lub fi lmach, ktoś opowie ci ciekawą przygodę, z której się pośmiejesz. Rozwiniesz zainteresowania i zaczniesz się dokształcać. Zaplanujesz wyjścia, imprezy i częściej będziesz się spotykał z rodziną. Dobrze znajdziesz się w każdej sytuacji. Zaimponujesz nowym znajomym i zapunktujesz u szefa.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

Nagle wyjdzie na jaw kilka niedokończonych spraw, więc szybko trzeba się będzie zabrać za pracę i odrobić zaległości. Samopoczucie poprawią ci ćwiczenia fi zyczne. Ktoś poinstruuje cię, jak szybko schudnąć, dostaniesz przepis na potrawę, od której nie przytyjesz. W pracy nie wykręcaj się od spotkań lub wyjazdów integracyjnych. Pamiętaj, że o nieobecnych zazwyczaj się źle mówi. Nabierzesz wiary w siebie i nawiążesz ciekawe znajomości.

RAK (22.06 – 22.07)

Przestań się poświęcać dla kogoś, kto tego nie docenia. Zerwij kontakty, które cię męczą. Najlepiej iść przed siebie bez żadnych obciążeń. Niebawem uporasz się z najtrudniejszymi sprawami i wróci ci ochota do żartów i zakupów. Ktoś namówi cię na nową fryzurę albo drogie buty. Nie zbiedniejesz, a jedynie poprawisz sobie humor. Planety sprzyjają dobrej zabawie i odpoczynkowi, niekoniecznie przed telewizorem.

LEW (23.07 – 23.08)

Będziesz miał potrzebę podjęcia jakichś ważnych decyzji. Zechcesz zostawić coś za sobą i rozpocząć coś nowego. W związku z tym pojawi się trochę obaw i wyrzutów sumienia. Pamiętaj, żeby nie oszukiwać samego siebie, bo nikogo przez to nie uszczęśliwisz. Zrobisz więc szybko to, co konieczne, a potem zajmiesz się szukaniem marzeń z dzieciństwa. Jednak nie opłakuj przeszłości, tylko zajmij się tym, co jest przed tobą.

PANNA (24.08 – 23.09)

Być może ułożone wcześniej plany nieco ulegną zmianie. Nie martw się jednak tym i nie narzekaj, bo nie masz na co. Spokojnie podchodź do każdej nowej sytuacji. Rozwiążesz problemy, stawisz czoła trudnościom, a na koniec poczujesz satysfakcję. Nie tylko emocjonalną, ale także fi nansową. Nie musisz unikać słodyczy. Jeśli chcesz, to pozwól sobie na pyszny deser, bo i tak nie przytyjesz, a raczej schudniesz.

WAGA (24.09 – 23.10)

Zdołasz przekonać kogoś do swoich planów i załagodzisz rodzinne waśnie. Twój spokój i rozwaga sprawią, że wszyscy zaczną cię słuchać. Do głowy przyjdą świetne pomysły na wzbogacenie się albo jak zaoszczędzić. Zreorganizujesz prace w domu, nie będziesz już poświęcał tyle czasu na sprzątanie i gotowanie, bo ktoś cię w tym wyręczy. Warto nauczyć się czegoś od ludzi, którzy nie martwią się o rachunki.

SKORPION (24.10– 22.11)

Nie pozwól, by inni decydowali o tobie, ale sam przejmij stery w swoje ręce. Czas niezwykle bogaty w wydarzenia natury towarzyskiej. Wybierzesz się gdzieś ze znajomymi z pracy, dostaniesz zaproszenie na parapetówkę albo ktoś ci coś dobrego ugotuje. Będziesz uprzejmy i zdecydowany. Komuś ważnemu bardzo zaimponujesz i wreszcie zostaniesz zauważony oraz doceniony. Poza tym przyciągniesz masę spojrzeń.

STRZELEC (23.11 – 21.12)

Planety nakierują cię na prawidłowe tory. Jeśli będziesz się wahać przed wyjazdem, to niepotrzebnie. Ktoś rozwieje twoje obawy, a jeżeli już podejmiesz jakiś zdecydowany krok, to masz szansę na przeżycie przygody życia. Nie zgubisz się w obcym mieście, a najwyżej poznasz kogoś, kto ci pomoże, a przy okazji się tobą zafascynuje. Zaobrączkowani odkryją, co uszczęśliwi ich drugą połowę. Może nowa wędka albo bilety do kina.

KOZIOROŻEC (22.12 – 20.01)

Nie ma sensu wszczynać awantur, nawet jeśli sąsiad lub teściowa całkowicie wyprowadzą cię z równowagi. Lepiej się z nimi dogadać albo omijać z daleka. Zastanów się, jak pokierować rodziną, by tańczyła, jak jej zagrasz. Będziesz dobry w negocjacjach, a planety nakłonią cię do zabaw z najbliższymi. Może nawet nauczysz się grać w karty albo zaprosisz gości. Ktoś zaprosi cię na imieniny albo na przyjęcie z innej okazji.

WODNIK (21.01 – 19.02)

Czas sprzyja porządkom na biurku, w komputerze oraz w głowie. Najlepiej zrobisz, jeśli teraz sobie wszystko poukładasz i dokładnie zaplanujesz, co będziesz robił dzień po dniu. Bo spraw będzie tyle, że lepiej sobie wszystko porozpisywać. Teraz nikt ci się nie przeciwstawi, jak postanowisz, tak będzie. Warto trochę posłuchać plotek, bo można się czegoś ciekawego dowiedzieć o osobie, która cię interesuje.

RYBY (20.02 – 20.03)

Planety popchną cię do nowych wyzwań. Zechcesz coś zmieniać, podejmować nawet ryzykowne decyzje. Zaczniesz myśleć o przebranżowieniu się lub o wyjeździe za granicę. Dobrze zrealizujesz coś, co wymaga dyplomacji i delikatnego podejścia. Nie przemęczaj się w kuchni, bo szkoda czasu. Nie rób sobie wyrzutów, że przygotowujesz obiad z półproduktów czy mrożonki. I tak wszystkim będzie smakować.

Podziel się:

Komentarze są wyłączone.