Horoskop 7 I

0

BARAN (21.03 – 20.04)

Pierwsza połowa roku sprzyja parom, które mają wspólne zainteresowania, podobną pracę i cele. Zaoszczędzicie i pojedziecie na wymarzone wakacje, ale niekoniecznie gdzieś za granicę, bo dojdziecie do wniosku, że w Polsce też można przeżyć przygody i wspaniale wypocząć. W drugiej połowie roku trzeba się będzie mocniej trzymać za kieszeń. Ale całkiem możliwe, że będziesz jeździł nowym autem albo zainwestujesz w mieszkanie.

BYK (21.04 – 20.05)

W twoim sercu rozbudzą się wielkie nadzieje i entuzjazm. Mogą się jednak pojawić przeszkody w realizacji wymarzonych planów. Będziesz je musiał pokonywać nawet przez kilka miesięcy, ale jeśli masz wystarczającą cierpliwość i włożysz w to dużo wysiłku, to osiągniesz swój cel. Na samotnych nadzieja czeka od marca, a potem dopiero od jesieni, ale pod koniec roku z pewnością nie będziecie narzekać na brak towarzystwa.

BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06)

Początek roku przyniesie ukojenie i kompromis między twoimi planami i pragnieniami, a twardą rzeczywistością. W życiu osobistym to będzie rok przygód i zauroczeń. Trwałe związki się nie rozpadną, natomiast ci, którzy nie mają drugiej połowy, mogą spotkać ją w czasie zagranicznych wakacji.

RAK (22.06 – 22.07)

W miłości szykuje się stabilny rok, bardziej sprzyjający utrwalaniu tego, co już jest, aniżeli jakimkolwiek zmianom. W pracy zdobędziesz trwałą pozycję i będziesz ceniony, uważaj jedynie, aby nie zawieść zaufania pewnej ważnej osoby, która ma co do ciebie pewne dalekosiężne plany. Ci bardziej ambitni pojadą na szkolenia, może nawet za granicę.

LEW (23.07 – 23.08)

W połowie roku pojawią się nowe wyzwania, trzeba się będzie kierować nie tylko swoim dobrem, ale także innych. Planety przyniosą zmiany w życiu osobistym. Oznacza to rozstanie lub oderwanie się od przykrych wspomnień, ale może to być także coś przeciwnego – uratowanie związku, w którym od jakiegoś czasu nie jest najlepiej. U singli możliwe są nagłe, niespodziewane uczucia, które przestawią życie do góry nogami.

PANNA (24.08 – 23.09)

Nadejdzie wymarzony czas na realizację noworocznych postanowień. Pokonasz w sobie jakąś słabość, strach przed czymś nowym i nieznanym. Jesienią pojawią się nowe możliwości w pracy i finansach. Być może przystąpisz do spółki lub zapiszesz się do jakiejś organizacji, która pomaga zarabiać. Nie będziesz zalegał z rachunkami, a długi uda ci się pospłacać już w najbliższych miesiącach.

WAGA (24.09 – 23.10)

Zaczniesz tryskać radością i optymizmem. To będzie bardzo udany rok. Planety postarają się o niespodzianki i rozrywki, o nowe pomysły na życie i nowy krąg znajomych. To także będzie czas sprzyjający nauce, załatwianiu spraw urzędowych oraz spokojnemu, systematycznemu rozwojowi kariery. Ci, którzy nie mają pracy, niebawem ją znajdą.

SKORPION (24.10– 22.11)

Zdarzą się zaskakujące, ale miłe sytuacje. Do czegoś trzeba się będzie przygotować, padną propozycje, do których się zapalisz. Warto trochę obniżyć poprzeczkę, jeśli szukasz partnera, bo czekając na nierealny ideał, możesz przegapić kogoś całkiem fajnego, z kim mógłbyś spędzić życie. Niestety, w połowie roku dojdziesz do wniosku, że jesteś zbyt rozrzutny. Wtedy lepiej zapanujesz nad finansami, a twoje wydatki znacznie się zmniejszą.

STRZELEC (23.11 – 21.12)

Przejrzysz na oczy i zobaczysz drugą stronę medalu, jakiś ważny aspekt rzeczywistości, którego dotychczas nie brałeś pod uwagę. Niejako przy okazji dopisze ci fart w sprawach materialnych i przestaniesz już tak oszczędzać na wszystkim. Planety będą sprzyjały rodzinom. Samotni nie będą musieli szukać daleko – ktoś dla was jest bardzo blisko i wreszcie na niego traficie w pierwszej połowie roku.

KOZIOROŻEC (22.12 – 20.01)

Będziesz trochę roztargniony po szaleństwach karnawałowych, więc uważaj na pomyłki. Możesz zabłądzić, wypić za dużo i umówić się na randkę z kimś, z kim nie powinieneś. Trzeba będzie to naprawiać nawet przez kilka miesięcy, ale przynajmniej czegoś się nauczysz i będzie zabawnie. Dopisze ci za to wena twórcza, fantastyczne pomysły i dobry gust. Zmienisz fryzurę, schudniesz i zaczniesz lepiej wyglądać już na wiosnę.

WODNIK (21.01 – 19.02)

Już na początku roku pojawią się nagłe niespodzianki. Będzie inaczej niż planowałeś, wszystko stanie na głowie i trzeba się będzie wykazać pomysłowością oraz inwencją. Ale mimo pewnych kłopotów wszystko zakończy się wesoło, pozytywne rozczarowanie jednym słowem. Częściej będziesz przebywał na łonie przyrody, przed tobą spacery, wycieczki, także na rowerze. Szykuje się sportowy rok, schudniesz i nabierzesz figury.

RYBY (20.02 – 20.03)

Dawne projekty wreszcie nabiorą realnych kształtów. Weźmiesz się za coś, czego się obawiałeś. W połowie roku możliwe jest powiększenie rodziny i związane z tym dodatkowe obowiązki. Single będą miały swój czas jesienią. Staniecie się bardziej pewni siebie i przyciągniecie kogoś, kto szuka silnego partnera. W tym roku nie zabraknie ci pracy i pieniędzy.

Share.

Comments are closed.