reklama
Horoskop - Tygodnik Nadwiślański
piątek, 19 sierpnia
reklama

Horoskop

0

  BARAN (21.03 – 20.04) Twój zapał do robienia porządków i dyrygowania rodziną jeszcze wzrośnie. Przejmiesz dowodzenie, a krnąbrne osoby zechcesz porozstawiać po kątach. Z niektórymi nie pójdzie ci tak łatwo. Być może rozpoczniesz remonty. Wcześniej jednak dobrze to wszystko przemyśl. W fantastyczny nastrój mogą cię wprowadzić rozmowy z przyjacielem, którego długo nie widziałeś.

  BYK (21.04 – 20.05) Poznasz nowych, wartościowych ludzi, którzy wprowadzą do twego życia wiele słońca. Załatwisz sprawy, które zależą od czyjegoś uznania i będziesz musiał kogoś o coś poprosić. Koniecznie pomyśl o nauczeniu się czegoś nowego, nie możesz przecież stać w miejscu. W pracy uważaj, by nie urazić kogoś wrażliwego i delikatnego, bo mogą cię potem gnębić wyrzuty sumienia.

  BLIŹNIĘTA (21.05 – 21.06) Jeśli coraz częściej będziesz się uśmiechał, możesz liczyć na szczęśliwe zbiegi okoliczności oraz miłe wiadomości. Wszystko zależy od twojego nastawienia. W weekend odkryjesz nowe rozrywki i przyjemności, a do domowych obowiązków trudno cię będzie zagonić. Nie ma się co dziwić, bo w pobliżu zacznie się kręcić ktoś bardzo interesujący.

 RAK (22.06 – 22.07) Rób rachunki, planuj wydatki i zastanawiaj się, jak zrobić fortunę. Dobrym wyborem będą dodatkowe kursy. Zarobisz na handlu, pośrednictwie lub edukacji. Poza tym pamiętaj o tym, że w sprawach finansowych wiele można też załatwić na piękne oczy. Jeżeli na twojej drodze staną jakieś osobiste dylematy lub rozterki, pamiętaj, by poradzić się kogoś starszego.

  LEW (23.07 – 23.08)  Większość z twoich osobistych problemów rozwiąże się sama. Nawet nie będziesz musiał do tego przykładać ręki. Być może pomyślisz na początku, że sprawy idą źle, lecz będziesz w błędzie. Musisz myśleć pozytywnie. Planety pomogą ci poznać nowych, wartościowych przyjaciół, i to takich, którzy zostaną przy tobie na długo.

   PANNA (24.08 – 23.09) Możesz się teraz podobać wielu ludziom, a kłopotów i problemów na twojej drodze będzie znacznie mniej. Poczujesz, że masz więcej przyjemności z życia. Będą jakieś spotkania, spacery, może nawet wyjazdy. Ktoś zaproponuje ci wspólną pracę za bardzo dobre pieniądze. Nie odmawiaj, nawet jeżeli czujesz się już trochę znużony i tęsknisz za odpoczynkiem.

  WAGA (24.09 – 23.10) Nadchodzi doskonały czas na randki. Ktoś energiczny i wpływowy namówi cię na drobne porządki w miłosnych sprawach. Jeżeli w twoim związku jest źle, lepiej nie czekaj aż twoja druga połowa zacznie się pakować. Albo sam ją spakuj, albo zabierz się za wyjaśnianie tego, co was ostatnio dzieli. W finansach będzie się wiodło. Dostaniesz niespodziewanie duże pieniądze.

 SKORPION (24.10 – 22.11)  Dobre wieści nadejdą z kręgów twoich bliskich znajomych. Będą dotyczyły ślubu, zaręczyn, a może nawet narodzin dziecka. Pamiętaj o tym, że jeśli będziesz kręcić się blisko, to i ciebie może coś podobnego spotkać. W miłości jest dobry moment na coś nowego i romantycznego. Wieczorami nie będziesz narzekał na nudę.

  STRZELEC (23.11 – 21.12)  Planety przyniosą ci wielkie ożywienie uczuć i emocji. Wszystko wskazuje na to, że interesuje się tobą ktoś, kto ma ciemne oczy i włosy. Tyle tylko, że go onieśmielasz i nie wie, jak się do ciebie zbliżyć. Nie musisz się jednak wysilać i aranżować żadnych sztucznych sytuacji. Los już wkrótce sam to za was rozwiąże, na twoją korzyść. Odnowisz pewne stare kontakty.

  KOZIOROŻEC (22.12 – 20.01)  Planety pomogą ci zawierać wspaniałe i bardzo obiecujące znajomości. Jednak trzeba będzie wyjść z domu i uwierzyć w to, że nowy związek jest możliwy. Pracy spadnie na ciebie dużo, ale za dobre pieniądze. W weekend będziesz jednak musiał pomyśleć o regeneracji sił. Z pewnością odzyskasz dobry humor, gdy skontaktujesz się z kimś, z kim lubiłeś rozmawiać lub pisać listy.

    WODNIK (21.01 – 19.02)  Jeżeli poczujesz, że w pracy atmosfera nie jest najlepsza, postaw na dyplomację. Ponadto niektóre burze czasami lepiej przeczekać. Przecież same przejdą, a po nich znów zaświeci słońce. Planety sprzyjają przypadkowym, ale bardzo ważnym spotkaniom. Na spacerze lub zakupach możesz wpaść na kogoś, kto podsunie ci doskonały pomysł.

   RYBY (20.02 – 20.03)  Lepiej nie psuć sobie humoru i unikać osób, które szargają ci nerwy. Nie zmuszaj się do  spotkań czy pogawędek z nimi. Pamiętaj, że nic dobrego z tego nie będzie. Selekcja znajomych czasami się przydaje, dzięki niej jest mniej napięć i plotek. Pomyśl, jak się zrelaksować, gdzie szukać dobrego towarzystwa. Zatęsknisz za kimś, kogo w przeszłości darzyłeś ogromną sympatią.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.