reklama
Jacek Jaworek nad Jeziorem Tarnobrzeskim? - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 3 października
reklama

Jacek Jaworek nad Jeziorem Tarnobrzeskim?

4

W niedzielę o poranku tarnobrzescy policjanci otrzymali zgłoszenie, jakoby Jacek Jaworek widziany był nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Służby w jednym momencie zostały postawione w stan gotowości. 

W niedzielny poranek tarnobrzescy policjanci zostali zaalarmowani, że nad Jeziorem Tarnobrzeskim widziany był Jacek Jaworek, poszukiwany listem gończym w sprawie zabójstwa małżeństwa i 17-letniego chłopca.

Zobacz także: Wyznaczono 20 tys. zł nagrody za pomoc w ujęciu zabójcy rodziny spod Częstochowy

O godzinie 7.43 dyżurny policji otrzymał informację, że nad Jeziorem Tarnobrzeskim na motocyklu widziany był poszukiwany Jacek Jaworek. Funkcjonariusze od razu udali się na miejsce, by zweryfikować tę informację – mówi „Tygodnikowi Nadwiślańskiemu” podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tarnobrzegu.

Funkcjonariusze ustalili, że wskazany mężczyzna nie jest poszukiwaną osobą. – Motocyklem poruszał się 51-letni mężczyzna z powiatu łańcuckiego, łudząco podobny do Jacka Jaworka – tłumaczy podinsp. Beata Jędrzejewska-Wrona.

Policja dziękuje za czujność mieszkańców i apeluje, by nie lekceważyć przesłanek, zgłaszając każdą wątpliwość w sprawie poszukiwań mężczyzny funkcjonariuszom.

 

4 komentarze

 1. Witam wszystkich sympatycznych Panów:) Jestem szczupłą, sympatyczną dziewczyną o miłej aparycji. Chętnie umówię się z kulturalnym facetem na randkę w miłym zacisznym miejscu. Oczywiście szczegóły spotkania możemy uzgodnić telefonicznie. Numer telefonu i moje prywatne zdjęcia wrzuciłam na swój profil tutaj: panieonline.pl/profil_monika69

  • „Chętnie umówię się z kulturalnym facetem na randkę w miłym zacisznym miejscu”

   Ja lat 60, mam jeszcze połowe włosów na głowie, kilka zębów. Proponuję spotkanie w tarnobrzeskim WC /pałacyk za pińcet tysięcy złotych). Jest w nim rzeczywiście jak w pałacyku. Wszystko automatyczne.

   „monika69”
   Czy to Twój kochanie wiek? jeśli tak to super :-)))