Jeszcze w tym miesiącu pojedziemy odnowioną ulicą Mickiewicza w Tarnobrzegu! [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański
czwartek, 28 października
reklama

Jeszcze w tym miesiącu pojedziemy odnowioną ulicą Mickiewicza w Tarnobrzegu! [zdjęcia]

0
1 z 4

Niebawem koniec uciążliwości dla kierowców. Pogoda sprzyja drogowcom, dlatego prace przy przebudowie ul. Mickiewicza w Tarnobrzegu, na wysokości osiedla Miechocin, ukończone zostaną więc wcześniej niż zakładano.

Nie w pierwszych dniach listopada, jak planowano, a jeszcze w sierpniu zakończony zostanie remont ulicy Mickiewicza, na odcinku od skrzyżowania z ul. Wisłostrada i ul. Sikorskiego do skrzyżowania z ulicami Orląt Lwowskich i Siarkową. Wykonano już pełen zakres prac bitumicznych – trasę główną, skrzyżowania i zjazdy, tak samo pełen zakres robót branżowych w zakresie oświetleniowym, teletechnicznym oraz kanalizacyjnym. Ukończono też już prace przy murze w obrębie kościoła. Na ukończeniu są prace z zakresu brukarskiego, czyli układanie ciągu pieszo-rowerowego, krawężnika, wykonywanie odwodnienia oraz umacnianie skarp płytami ażurowymi. Teren inwestycji jest już porządkowany, trwa piaskowanie chodników, plantowanie i obsypywanie ziemią terenów przyległych do chodników. Pozostanie jeszcze wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.

Zobacz także:
– Koronawirus – Aż 46 nowych przypadków na Podkarpaciu, 12 w Świętokrzyskiem
– Z kraju. Szpital złożył zawiadomienie do prokuratury ws. chorego na koronawirusa pacjenta
– Piesza Pielgrzymka Diecezji Sandomierskiej dotarła na Jasną Górę [wideo]

Wciąż jeszcze na tym odcinku ul. Mickiewicza obowiązuje tymczasowa organizacja ruchu – ruch jednokierunkowy (w stronę Nowej Dęby).

Źródło: UM Tarnobrzeg

Remont ul. Mickiewicza w Tarnobrzegu – 4 zdjęcia

Fot. UM Tarnobrzeg

1 z 4
Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.