Jezioro Tarnobrzeskie w Teleexpressie! [wideo] - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Jezioro Tarnobrzeskie w Teleexpressie! [wideo]

6

We wczorajszym wydaniu Teleexpressu TVP opublikowany został materiał o tym, co dzieje się nad Jeziorem Tarnobrzeskim oraz jakie atrakcje czekają na turystów po zakończonej rewitalizacji. Infrastruktura ma być gotowa już na majówkę!

W wyemitowanym w poniedziałek, 11 stycznia, w Teleexpressie materiale o rewitalizacji terenów nad Jeziorem Tarnobrzeskim i jej spodziewanych już wkrótce efektach podkreślono, że nasze jezioro jest bardzo duże i bardzo czyste, a niebawem będzie też bardzo nowoczesne. W teleexpressowym, krótkim przecież formacie, zmieściły się wszystkie najważniejsze informacje. Mowa więc była o tym, że w ramach rewitalizacji terenów nad Jeziorem Tarnobrzeskim powstają dojazdy, chodniki, przebieralnie, park linowy, toalety, bary, a także o tym, że trwają testy nowego oświetlenia „by dla turystów stało się jasne, że warto tu przyjeżdżać.” Jak podkreślono, infrastruktura ma być gotowa już na majówkę.

Zobacz także:
– Jezioro Tarnobrzeskie – można wejść, czy nie można?

Materiał dotyczący Jeziora Tarnobrzeskiego można obejrzeć, od 7 minuty i 33 sekundy, tutaj: https://teleexpress.tvp.pl/51445431/11012021-1700. Natomiast dzień wcześniej szerszy materiał opublikowało TVP3 Rzeszów. Można zobaczyć go tutaj: https://rzeszow.tvp.pl/51732343/trwa-rewitalizacja-terenow-nad-jeziorem-tarnobrzeskim

Udostępnij

6 komentarzy

  1. Jeszcze tego potrzeba, aby z Polski przyjeżdżali. Już nie było gdzie się wcisnąć w weekendy.

  2. Jeszcze trochę i to bajorko zwane jeziorem będzie uznane za lepsze niż nad Soliną. Niestety, nie te klimaty.