Jezioro zamknięte? Plażę zbudowali w mieście! [zdjęcia]

0
1 z 5

Przy restauracji Fregata w Tarnobrzegu powstała plaża. Usypano piasek i ustawiono ławki zrobione z palet. Będzie tam można odpocząć, napić się zimnych napojów, zjeść, a nawet potańczyć na przygotowanym obok parkiecie.

Przy ulicy Wiślnej powstało nowe miejsce rozrywki. – “Projekt plaża” zrodził się już w tamtym roku. Teraz, w związku z sytuacją związaną z koronawirusem musieliśmy być kreatywni: wymyślić coś, co przyciągnie ludzi i będzie  przy tym bezpieczne. Nakłonieni zostaliśmy też faktem, że Jezioro Tarnobrzeskie będzie w tym roku zamknięte – mówi Michał Szczytyński, właściciel Fregaty. – Będzie to miejsce dla rodzin. Być może będą animacje dla dzieci, nieduży basen. Będzie można zjeść m.in. potrawy z grilla i zapiekanki własnej roboty, napić się zimnego piwa oraz tzw. drinków hawajskich. Miejsce będzie czynne od godz. 10 do ostatnich klientów. Ponadto, w piątki i soboty, jeśli przepisy sanitarne będą na to pozwalać, wieczorami będziemy grać muzykę na świeżym powietrzu i będą zabawy.  – tłumaczy M. Szczytyński.

Wielkie otwarcie zaplanowano na sobotę. – Staramy się zrobić coś dla ludzi, by w mieście była możliwość rozrywki nie tylko na weekendach, ale także na tygodniu. By każdy miał gdzie wyjść w tych trudnych czasach. Myślę, że będzie to fajne, kultowe miejsce, zarówno dla młodych, jak i dla starszych osób – wyjaśnia właściciel Fregaty.

Plaża Fregata – 5 zdjęć:

1 z 5
Udostępnij

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.