reklama
Już w środę ćwierćfinał Ligi Mistrzyń, w Tarnobrzegu będzie strefa kibica - Tygodnik Nadwiślański
wtorek, 9 sierpnia
reklama

Już w środę ćwierćfinał Ligi Mistrzyń, w Tarnobrzegu będzie strefa kibica

0

Już w najbliższą środę zawodniczki KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg rozegrają we Francji pierwszy mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzyń. Trener Zbigniew Nęcek zapowiada, że jego drużyna wystąpi w najmocniejszym składzie. Mecz będzie można obejrzeć w specjalnie przygotowanej strefie kibica w Tarnobrzegu.

Przypomnijmy, że na początku listopada w turnieju grupowym Ligi Mistrzyń KTS Enea Siarkopol zdeklasował wszystkich rywali. Tarnobrzeski zespół wygrał z gospodarzem Linz AG Froschberg, Saint-Denis US 93 i TT Moravsky Krumlov po 3:0.

Teraz czas na ćwierćfinał, w którym podopieczne Zbigniewa Nęcka zmierzą się z TT Saint Quentinois. W składzie naszej drużyny zobaczymy Fu Yu, Yang Xiaoxin, Han Ying i Elizabetę Samarę.

Zobacz także:
Dyrektor MOSiR Tarnobrzeg z uprawnieniami UEFA B

TT Saint Quentinois jest bardzo mocną i wyrównaną drużyną. Bardzo dobrze znamy wszystkie zawodniczki i wiemy, że czeka nas ciężka rywalizacja. Daniela Dodean-Monteiro jest bardzo dobrą i wszechstronną zawodniczką i głównie z jej strony czeka nas największe zagrożenie. Daniela gra bardzo dobrze przeciwko defensorkom i wielokrotnie prowadząc Li Qian mogłem się o tym przekonać. Polina Mikhailova to bardzo doświadczona defensorka, która jeśli ma swój dzień potrafi zagrać kapitalne pojedynki. Sarah de Nutte w Mistrzostwach Świata w Houston odniosła swój życiowy sukces, zdobywając brązowy medal w deblu. Podsumowując, czeka nas bardzo duże wyzwanie, ale przecież w pierwszej ósemce klubów Europy nie może być już słabych drużyn – mówi Zbigniew Nęcek.

Pierwszy mecz ćwierćfinałowy zostanie rozegrany w środę, 12 stycznia, o godz. 19:30. W Tarnobrzegu zorganizowana zostanie strefa kibica w restauracji Stary Browar. Rewanż zaplanowany jest na 23 stycznia w hali MOSiR.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.