Konkurs z okazji Dnia Mężczyzn!

0

Z okazji Dnia Mężczyzn, który przypada 10 marca, mamy dla was atrakcyjne nagrody od naszego sponsora – marki Recman! Weź udział w konkursie i wygraj stylowe męskie dodatki!

14 marca marka Recman obchodzi 9. rocznicę otwarcia salonu w Tarnobrzegu. Z tej okazji na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą salon mieszczący się przy ul. Sienkiewicza 16, czeka niespodzianka – 20% zniżka na cały nieprzeceniony asortyment w salonie!

Znana na polskim rynku od 1986 roku firma Recman to polska marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.

Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń.

Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

 

I nagroda: perfumy Black by Recman + gadżety

II nagroda: spinki Recman + gadżety

III nagroda: krawat + gadżety

Aby wziąć udział w konkursie, napisz maila na adres konkurs@tyna.info.pl a w treści:

podaj swoje imię i nazwisko oraz wymień ponadczasowy element garderoby męskiej i uzasadnij swój wybór.

Na odpowiedzi czekamy do piątku, 13 marca, do godziny 10.00!

Nagrodzimy trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy w wiadomości zwrotnej. Nagrody będą do odebrania w salonie Recman w Tarnobrzegu przy ul. Sienkiewicza 16.

Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki na Facebooku – kliknij tutaj.

 

Share.

Comments are closed.