Kradzież pieniędzy w jednym ze sklepów w gm. Gorzyce. Są zdjęcia z monitoringu - Tygodnik Nadwiślański
sobota, 26 listopada
reklama

Kradzież pieniędzy w jednym ze sklepów w gm. Gorzyce. Są zdjęcia z monitoringu

0
1 z 3

Dziś rano w jednym ze sklepów w miejscowości Wrzawy w gm. Gorzyce miało dojść do kradzieży pieniędzy. Prezes spółdzielni opublikował w swoich mediach społecznościowych zdjęcie ze sklepowego monitoringu wraz z prośbą o pomoc w znalezieniu sprawcy.

W piątek, 4 lutego, około godziny 8 rano w sklepie GS we Wrzawach (gm. Gorzyce) miało dojść do kradzieży znacznej sumy pieniędzy. Poinformował o tym prezes Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Trześni, jednocześnie radny powiatowy Paweł Bartoszek, który opublikował na Facebooku zdjęcia sprawcy zarejestrowane przez sklepowy monitoring.

Zobacz także: 
– Tragedia na trasie Tarnobrzeg – Stalowa Wola. Jest kluczowa opinia biegłych!

„Szanowni Państwo. Jeśli ktoś z was rozpoznaje tego ,,uczciwego bydlaka,, na zdjęciu proszę o kontakt pod nr telefonu 728 715 728 . Ten typ dziś koło godziny 8:00 w sklepie GS nr 6 we Wrzawach, przywłaszczył sobie znaczną sumę pieniędzy która podczas wychodzenia ze sklepu wypadła naszemu pracownikowi. Prosimy o pomoc w odnalezieniu sprawcy . Będziemy bardzo wdzięczni i na pewno nagrodzimy osobę która pomoże w rozpoznaniu i odnalezieniu sprawcy kradzieży. Serdecznie dziękujemy i prosimy o udostępnienie posta” – napisał Paweł Bartoszek.

Radny zapowiedział, że zgłosi sprawę na policję.

1 z 3

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.