KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg w półfinale Ligi Mistrzyń! [zdjęcia]
środa, 25 maja
reklama

KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg w półfinale Ligi Mistrzyń! [zdjęcia]

7
1 z 22

30-krotne Mistrzynie Polski, KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg pewnie pokonały w drugim ćwierćfinale TTSQ – Tennis de Table Saint-Quentinois (Francja) 3:0 i awansowały do półfinału Ligi Mistrzyń.

Dziś w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu rozegrany został drugi ćwierćfinał Ligi Mistrzyń w tenisie stołowym. Na trybunach pojawiła się spora ilość kibiców, którzy wspierali nasze zawodniczki.

Najciekawszym okazał się pierwszy pojedynek między Xiaoxin Yang i Emilia Bolton. Choć reprezentantka francuskiego klubu w pewnym momencie prowadziła w setach 2:1, to jednak Xiaoxin Yang potrafiła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. W pozostałych meczach pewnie 3:0 wygrywały Fu Yu i Elizabetha Samara. Przypomnijmy, że w pierwszym ćwierćfinale KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg także wygrał 3:0, stąd też nasza drużyna awansowała do strefy medalowej europejskich rozgrywek.

Półfinały zostaną rozegrane w lutym. Podopieczne Zbigniewa Nęcka zmierzą się z Linz AG Froschberg.

KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg – TTSQ – Tennis de Table Saint-Quentinois 3 : 0
Pojedynki:
Xiaoxin Yang – Emilia Bolton 3:2 (11-6,6-11,8-11,11-7,6-4)
Fu Yu – Daniela Dodean Monteiro 3:0 (11-7,11-5,11-1)
Eliza Samara – SaraDeNute 3:0 (11-2,11-8,11-6)

Fot. K. Robuta

1 z 22

7 komentarzy

  1. Widzę, iż autor tego artykułu nie potrafi przyznać się do pomyłki. Nie zmienił błędnych treści. Szkoda.

  2. „Mistrzynie Polski, KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg pewnie pokonały w drugim ćwierćfinale TTSQ – Tennis de Table Saint-Quentinois (Francja) 3:0”

    Powinno być napisane:
    Chińska Republika Ludowo-Demokratyczna pokonała Tennis de Table Saint-Quentinois.
    Niech żyją Chiny !!! przynajmniej coś potrafią, nawet w dziedzinie produkcji. W Polsce wielu rzeczy wyprodukować nie potrafią a u nich tak.

  3. W pierwszym pojedynku Xiaoxin Yang grała z Danielą Dodean Monteiro, a nie z Bolton. Bolton grała w drugim pojedynku z Fu Yu.