Leroy Merlin w Tarnobrzegu już za półtora roku? - Tygodnik Nadwiślański
Reklama

Leroy Merlin w Tarnobrzegu już za półtora roku?

10

W Tarnobrzegu ma powstać market budowlany sieci Leroy Merlin. Zlokalizowany będzie obok planowanego parku handlowego – galerii „Karuzela” na osiedlu Mokrzyszów. Rozpoczęcie prac planowane jest za rok, otwarcie salonu, jesienią 2022 roku.

O tym, że obok planowanego parku handlowego „Karuzela” ma powstać duży market z branży „zrób to sam”, wiadomo było od dawna. Według nieoficjalnych jeszcze informacji, zapadła już decyzja, że na 3-hektarowej działce obok parku powstanie market sieci Leroy Merlin.

– Nie mogę jeszcze oficjalnie potwierdzić nazwy operatora, który postawi market budowlany. Na dziś mogę tylko poinformować, że będzie to obiekt mający ok. 8 tys. metrów kwadratowych. Wstępnie rozpoczęcie prac przy tym obiekcie planowane jest na wiosnę 2022 roku, zaś otwarcie jesienią 2022 – mówi Grzegorz Pękalski, prezes zarządu Holdingu “Karuzela”.

Sieć sklepów budowlano-dekoracyjnych Leroy Merlin działa w Polsce od 24 lat. Obecnie ma już 67 marketów na terenie Polski. Market Leroy Merlin w Tarnobrzegu z pewnością będzie ściągać tutaj klientów z sąsiednich miast. Najbliższe sklepy tej sieci znajdują się w Mielcu i Rzeszowie.

Zobacz także: 
Galeria w Tarnobrzegu już za rok

 

budowa leroy merlin w tarnobrzegu

Fot. media.leroymerlin.pl

 

Udostępnij

10 komentarzy

  1. to cieszy, że na wiosnę będzie huczeć, kurzyć się, będzie się unosił zapach asfaltu i betonu wbrew pisim, którzy nie dali i nie dają siana miastom w których nie mają swojego kacyka

  2. Nie będzie żadnego Leroy Merlin w Tarnobrzegu..Oni planują budowę w Stalowej Woli obok Galerii Vivo.Wiem to ze źródła.A o budowie sklepu w Tarnobrzegu zaprzeczyli.Pan redaktor sieje zamęt .

  3. Tarnobrzeg będzie widział Leroy Merlin jak dupa słońce.Nikt przy zdrowych zmysłach nie postawi przy malej galeryjce o dźwięcznej nazwie Karuzela dużego sklepu.No chyba ze chce zbankrutować.Juz od kilku lat słyszę o wielkich budowach wielkich galerii i takich sklepów w Tarnobrzegu tylko ze wszędzie w końcu budują i otwierają tylko nie w grajdole Tarnobrzeg.I teraz tez tak będzie.

  4. O sąsiedzi znad Sanu już zaczynają swoje podjudzanie atmosfery. Wy jesteście zawsze najlepsi i Wasz prezydent też 😉
    Miejscówkę po Tesco wykupiła firma Netto, a nie Castorama więc nici z marketu budowlanego, co najwyżej w pobliskim Majstrze zrobicie zakupy, bo dumą Wam nie pozwoli postawić stopy na tarnobrzeskiej ziemi.

  5. No nie zupełnie będzie przyciągał bo w Stalowej Woli w miejsce Tesco ma wejsc Castorama wiec zapewne gosci ze Stalowej Woli nie będzie w Tarnobrzegu Raczej odwrotnie jak to juz jest bo ani ta gareria zwana Karuzela jak i Leroy raczej nie przebije Vivo i Castoramę.A tak na marginesie to takie zapowiedzi to zabawa w kotka i myszkę i swoisty tani test..

    • Castorama to troszkę inna liga niż LM. Zawsze wolałem LM od Castoramy czy nieistniejącego już Praktikera. Już nawet OBI dla mnie jest lepsze.