Mamy do rozdania bilety na balet Jezioro Łabędzie w Tarnobrzegu! Sztukę wystawi Kijowski Balet Narodowy [zapowiedź]

1

22 marca na hali MOSiR w Tarnobrzegu wystawiony zostanie spektakl Jezioro Łabędzie w wykonaniu Kijowskiego Baletu Narodowego.

Temat baletu zaczerpnięty jest z różnych legend o dziewczynie zaklętej w ptaka, występujących w mitologii greckiej i folklorze baśniowym wielu krajów Europy i Wschodu. Akcja rozgrywa się w nieokreślonej epoce, w jakimś zakątku Europy.

Bilety na sztukę można kupić tutaj: kupbilecik.pl, ebilet.plbiletyna.pl. Adres facebookowy wydarzenia: https://www.facebook.com/events/584506635442446/

Dla naszych czytelników mamy niespodziankę: dwie podwójne wejściówki na balet! By je wygrać, należy na naszym facebookowym profilu w komentarzu pod postem z linkiem do tego artykułu odpowiedzieć na jedno pytanie: “Co najbardziej jest urzekającego w balecie?”. Na odpowiedzi czekamy do piątku, 17 stycznia, do godz 12:00. Zwycięzcami zostaną oczywiście autorzy najciekawszych wypowiedzi!

Share.

1 komentarz

  1. Krzysztof Gościcki on

    Odpowiedz jest bardzo prosta 🙂 To magia!! Po kilku minutach nagle znajddziesz sie w innym świecie w innym wymiarze . Balet w wykonaniu mistrzów to coś tak niezwyklego i niewyobrażalnego ze nic z tym nie moze sie równać 🙂