Mecz reprezentacji w Tarnobrzeskiej Strefie Kibica. Emocje i huśtawka nastrojów [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański

Mecz reprezentacji w Tarnobrzeskiej Strefie Kibica. Emocje i huśtawka nastrojów [zdjęcia]

4
1 z 47

Na stadionie K.S Siarka zorganizowano z okazji Euro 2021 Strefę Kibica. Na oglądanie meczu na wielkim ekranie i wspólne kibicowanie zdecydowało się wielu tarnobrzeżan. Przeżyli oni prawdziwa huśtawkę nastrojów. Od nadziei przed pierwszym gwizdkiem, przez zdegustowanie stylem gry reprezentacji w pierwszej połowie meczu, smutek po stracie gola, euforię po wyrównaniu, do przygnębienia po utracie drugiego gola i przegranej. Mecz reprezentacji w Tarnobrzeskiej Strefie Kibica w obiektywie.

1 z 47
Udostępnij

4 komentarze

  1. Cześć panowie, mam na imie Monika. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu. Numer telefonu i więcej fotek wrzuciłam na swój profil tutaj: panieonline.pl/monika26

  2. juz dawno mowilem zeby to cale towarzystwo ropuscic do domu i zero finansowania pzpz z budzetu panstwa

  3. niezadowolony... na

    … z postawy zawodników. Publika będzie jeszcze na drugim meczu. na trzecim już nie. Jak zwykle “jesteśmy dobrze przygotowani do mistrzostw”. Tak twierdzą zawsze organizatorzy wyjazdów z PZPN. Po ME proponuję rozwiązać PZPN, kasę zamiast na pensje trenerów, piłkarzyków przeznaczyć na cele charytatywne. Będzie z niej większy pożytek.