Reklama
Nocny pożar domu w Zabrniu w gminie Grębów [zdjęcia] - Tygodnik Nadwiślański

Nocny pożar domu w Zabrniu w gminie Grębów [zdjęcia]

1
1 z 11

W nocy z piątku na sobotę, 12/13 lutego, około godziny 2.00, Straż Pożarna została zaalarmowana informacją, że w Zabrniu, w gminie Grębów, pali się dom jednorodzinny.  Na miejsce natychmiast wyjechały jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Zabrnia i Grębowa i dwa wozy strażackie z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tarnobrzegu.

Gdy strażacy przybyli na miejsce akcji, okazało się, że w ogniu stoi poddasze domu. W momencie przyjazdu wozów strażackich nie było już zagrożenia dla mieszkających w domu ludzi, bowiem po zauważeniu pożaru, właściciele budynku sami zdołali się ewakuować.

Na poddaszu palił się podwieszany sufit i warstwa izolacji termicznej. Strażacy natychmiast przystąpili do gaszenia pożaru. Utrudniał to wysoki, kilkunastostopniowy mróz. Mimo niego, płomienie szybko udało się zdławić. Strażacy zabezpieczyli miejsce pożaru i upewnili się, że nie ma już żadnego potencjalnego źródła ognia.

Akcja strażaków trwała 2 godziny. Wstępne ustalenia wskazują na to, że najprawdopodobniej przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej.

Fot. Mateusz Chmielowiec

pożar domu w Zabrniu

1 z 11
Udostępnij
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
13 dni temu

No i co powie elektryk który odbierał instalację elektryczną. Nasza firma oferuje nowoczesne instalacje multimedialne w budownictwie jednorodzinnym zapraszamy.

1
0
Zostaw komentarz!x
()
x