Nowa Dęba. Bójka i roztrzaskany samochód w centrum miasta. To narkotykowe porachunki? - Tygodnik Nadwiślański
reklama

Nowa Dęba. Bójka i roztrzaskany samochód w centrum miasta. To narkotykowe porachunki?

2

Wczoraj w centrum Nowej Dęby miały miejsce chuligańskie sceny. Prawdopodobnie doszło tam do szarpaniny grupy osób, zniszczony miał zostać samochód. Jego właściciele nie zgłosili uszkodzenia mienia. Jak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, zdarzenie mogło mieć związek z handlem narkotykami.

Centrum Nowej Dęby w czwartek, 22 lipca zostały zablokowane, rozwinięte zostały taśmy. Policja potwierdza, że otrzymała zgłoszenie dotyczące zdarzenia w Nowej Dębie.

Według nieoficjalnych informacji, jakie udało nam się uzyskać, grupa mężczyzn, która miała na sobie kominarki i uzbrojona była w pały bejsbolowe, miała około godz. 18:30 na ul. Krasickiego w Nowej Dębie “dopaść” dwóch mężczyzn. Między nimi miało dojść do bójki i uszkodzenia samochodu, a na ulicę posypać się miały kawałki szkła. Nieoficjalne informacje wskazują na to, że zdarzenie mogło mieć związek z porachunkami handlarzy narkotyków.

Zobacz także:
– Tarnobrzeg. Zobacz, jak wygląda budowa centrum wspinaczkowego [wideo]

Na obecną chwilę policjanci nie otrzymali zgłoszenia o pobiciu lub uszkodzeniu mienia od poszkodowanych. Tylko takie mogłoby być powodem do wszczęcia postępowania w sprawie.

 

Udostępnij

2 komentarze

  1. Jakie miasto taka gangsterka
    Ale też wszyscy udają ze nic się nie dzieje
    Wszyscy mają tow,,,,,,,,,