Od jutra rusza pobór opłat za wjazd nad Jezioro Tarnobrzeskie! - Tygodnik Nadwiślański
środa, 26 stycznia
reklama

Od jutra rusza pobór opłat za wjazd nad Jezioro Tarnobrzeskie!

0

Od jutra rusza pobór opłat za wjazd nad Jezioro Tarnobrzeskie. Będzie można ją uiścić w jednym z 10 biletomatów usytuowanych wzdłuż ulicy Plażowej i Żeglarskiej. Płatności w urządzeniach do poboru opłat będzie można dokonywać gotówką, kartą płatniczą lub BLIKIEM. Opłaty będzie można także wnosić korzystając jedynie z telefonu, poprzez jedną z 4 aplikacji: MobiParking, Pango, mPay lub ePark.

Opłata za wjazd (10 zł) obowiązywać będzie zmotoryzowanych użytkowników terenów nad jeziorem we wszystkie dni tygodnia, w godzinach od 8.00 do 18.00. Jeszcze dziś przy wjeździe nad jezioro, a także przy ulicach Plażowej i Żeglarskiej zamontowane zostaną tablice informujące o opłacie. Od jutra przeprowadzona zostanie także akcja informacyjna, w ramach której kierowcy otrzymają ulotki informujące o opłacie i sposobie jej dokonywania.

Zobacz także:
– Tarnobrzeg. Potrącenie 15-letniej rowerzystki na przejściu dla pieszych

Kontrole opłat będą prowadzone przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej, a osoby które jej nie dokonają będą dodatkowo narażone na koszty związane z egzekucją opłaty wjazdowej.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.