reklama
Pełne grozy lądowanie samolotu z europosłami Adamem Jarubasem i Elżbietą Łukacijewską na pokładzie [wideo] - Tygodnik Nadwiślański
poniedziałek, 3 października
reklama

Pełne grozy lądowanie samolotu z europosłami Adamem Jarubasem i Elżbietą Łukacijewską na pokładzie [wideo]

2

Sceny rodem z filmu akcji, panika i strach. Prawdziwe chwile grozy przeżyli europosłowie, m.in. Adam Jarubas i Elżbieta Łukacijewska, na pokładzie samolotu Polskich Linii Lotniczych LOT, lecącego z Warszawy do Brukseli. Politycy wczoraj rano wylądowali w niemieckim Düsseldorfie, po tym jak okazało się, że podczas rejsu doszło do usterki.

Samolot floty Linii Lotniczych LOT miał poważny problem podczas rejsu z Warszawy do Brukseli, w związku z czym kapitan podjął decyzję o lądowaniu w Düsseldorfie na terytorium Niemiec.

Na pokładzie samolotu byli między innymi europosłowie: Adam Jarubas, Elżbieta Łukacijewska, Robert Biedroń i Ewa Kopacz.

Przerażeni politycy relacjonowali sytuację w swoich mediach społecznościowych. ” To był kiepski lot z masą obaw i strachu. Zamiast w Brukseli wylądowaliśmy w Düsseldorf” – napisała podkarpacka europoseł Elżbieta Łukacijewska.

„Miałem dziś pietra… W trakcie lotu z Warszawy do Brukseli – nagła dekompresja, oddychanie przez maski, szybkie zejście z wysokości, żołądek pod gardłem” – relacjonował Adam Jarubas.

Zobacz także: 
– WOŚP Tarnobrzeg. Bieg „Policz się z cukrzycą” jednak online

„PILNE: Właśnie wylądowaliśmy awaryjnie na lotnisku w Düsseldorfie. Samolot #LOT WAW-BRU miał dekompresję na pokładzie. Sytuacja wyglądała dramatycznie, ale została opanowana. Brawo załoga!” – napisał Robert Biedroń.

Słowa uznania dla załogi LOT-u napisała w swoich mediach społecznościowych również Ewa Kopacz. „Awaryjne lądowanie skończyło się dobrze. Jesteśmy wraz z innymi posłami na lotnisku w Düsseldorfie i czekamy na transport do Brukseli. Dziękujemy załodze za profesjonalną opiekę”.

Zobacz także: 
– Tarnobrzeg. Rottweiler wydostał się z posesji i atakował przechodniów

Jak tłumaczył dziennikarzom portalu Interia.pl rzecznik prasowy LOT-u, na pokładzie samolotu wykonującego rejs z Warszawy do Brukseli, nad terytorium Niemiec doszło do awarii systemu hermetyzacji kabiny. Dodał również, że kapitan podjął decyzję o obniżeniu pułapu lotu i lądowaniu na lotnisku w Düsseldorfie.

2 komentarze

  1. Nieco strachu się im przyda. To na przyszłość. To ostrzeżenie od tego najwyższego ulokowanego w niebiosach za jad wobec Polski w Brukselce. Polska dookoła ma samych wrogów „podpalających”: Niemcy, Białoruś, Rosja. To wy jeszcze dokładacie do tego ognia.

    Cieszcie się, że nie lecieliście nad oceanem bo może byłoby już po was.