Pijana 45-latka zawoziła matkę i sąsiada do kościoła. Uciekała przed policjantami przez las

1

Ponad 2 promile w organizmie miała kierująca toyotą, którą w sobotę rano, zatrzymali policjanci z Niska. Mieszkanka gminy Jarocin, chcąc uniknąć kontroli drogowej, zlekceważyła polecenie funkcjonariuszy do zatrzymania się, porzuciła auto i próbowała przez las uciec do domu. 45-latka wiozła autem dwoje pasażerów

W sobotę rano, funkcjonariusze niżańskiej drogówki prowadzili na drodze krajowej nr 19, w gminie Jarocin, działania kontrolne „Trzeźwość”. Po godz. 7 rano podali sygnał do zatrzymania kierującej toyotą. Kobieta z dwójka pasażerów zwolniła i zjechała do prawej krawędzi jezdni, po czym przyśpieszyła i próbowała uciec. Policjanci namierzyli toyotę po kilku minutach. Kobieta zjechała na drogę leśną i na piechotę przez las, próbowała uciec w stronę domu. W samochodzie nie było już dwójki pasażerów.

Od kierującej czuć było alkohol. Policjanci nie mieli wątpliwości, że za kierownica toyoty siedziała zatrzymana kobieta.

Zobacz także:
– Tragedia na przejeździe kolejowym, ciężarówka wjechała przed pociąg. Nie żyje kierowca
– Potrącenie dziecka w centrum Tarnobrzega [zdjęcia]
– Szpital w Stalowej Woli wstrzymał przyjęcia. U jednej z pracownic stwierdzono zakażenie koronawirusem

 

45-latka przyznała, że poprzedniego dnia wieczorem piła alkohol. Wsiadła do samochodu w celu zawiezienia matki i sąsiada do kościoła. Okazało się, że pojazd nie miał także ważnych badań technicznych. Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy.

Źródło: KPP Nisko

Udostępnij
1 Komentarz
Najnowsze
Najstarsze Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ciekawski
5 miesięcy temu

Znam podobna sprawę. Pijak uciekł z samochodu, po chwili go złapali i g… mu narobili. Ciekawi mnie jak tym razem będzie..