Fotorelacje

Zamknij
14:45, 27.12.2024

Bardzo dużym powodzeniem cieszy się sztuczne lodowisko, uruchomione przed świętami w Sandomierzu. Zarządcy obiektu w porozumieniu z władzami miasta zdecydowali, że w czasie kolejnych świątecznych dni z „Białego Orlika” będzie można korzystać nieodpłatnie.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Lody z świadectwa z paskiem w Tarnobrzegu
zobacz fotorelację
Zakończenie roku szkolnego w ZS nr 1 w Tarnobrzegu
zobacz fotorelację
Ćwiczenia "Szpital 2026" w Sandomierzu
zobacz fotorelację
Ćwiczenia w Tarnobrzegu
zobacz fotorelację
Reklamy na znakach drogowych w Tarnobrzegu
zobacz fotorelację
Zalane drogi w Stalowej Woli
zobacz fotorelację
Bieg wDECHĘrun 2026
zobacz fotorelację
Teatr "Strażnik Galaktyki" w Przedszkolu nr 6
zobacz fotorelację
Finał ORLEN Beach w Staszowie
zobacz fotorelację
IV Festiwal KGW w Samborcu
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz