Fotorelacje

Zamknij
06:34, 01.06.2023

W czwartek, 1 czerwca, odbyła się nad Jeziorem Tarnobrzeskim kolejna już edycja akcji charytatywnej Jezioro Aniołów. Punktualnie o godzinie 4.24, kilkadziesiąt osób weszło do wody, celebrując w ten sposób wschód słońca. Towarzyszył temu koncert skrzypaczki Karoliny Paterak.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Finał ORLEN Beach w Staszowie
zobacz fotorelację
IV Festiwal KGW w Samborcu
zobacz fotorelację
Wianki w Ciszycy 2026
zobacz fotorelację
Noc Świętojańska FRAM nad Jeziorem Tarnobrzeskim
zobacz fotorelację
Marsz dla Życia i Rodziny w Sandomierzu
zobacz fotorelację
Miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze w Tarnobrzegu
zobacz fotorelację
Jezioro Tarnobrzeskie 21 czerwca 2026 r.
zobacz fotorelację
Podsumowanie roku artystycznego MGOK w Klimontowie
zobacz fotorelację
Jezioro Tarnobrzeskie - 20 czerwca 2026
zobacz fotorelację
Triathlon Kids 2026 nad Jeziorem Tarnobrzeskim
zobacz fotorelację

komentarz (1)

ArturArtur

0 0

Najpiekniejszy Aniolek jest na zdjeciu 70 brunetka w podwinietej bialej koszulce niebieskim stroju kapielowym.Poprostu cudenko.

14:52, 01.06.2023
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz