Fotorelacje

Zamknij
13:40, 19.04.2025

Zgodnie z tradycją, w Wielką Sobotę tarnobrzescy dominikanie święcili pokarmy przyniesione przez wiernych. Święcenie odbywało się na świeżym powietrzu, jednocześnie obok prowadzona była kwesta na rzecz ubogich podopiecznych wolontariatu działającego przy dominikańskim kościele.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
Zobacz więcej fotorelacji
Zalane drogi w Stalowej Woli
zobacz fotorelację
Bieg wDECHĘrun 2026
zobacz fotorelację
Teatr "Strażnik Galaktyki" w Przedszkolu nr 6
zobacz fotorelację
Finał ORLEN Beach w Staszowie
zobacz fotorelację
IV Festiwal KGW w Samborcu
zobacz fotorelację
Wianki w Ciszycy 2026
zobacz fotorelację
Noc Świętojańska FRAM nad Jeziorem Tarnobrzeskim
zobacz fotorelację
Marsz dla Życia i Rodziny w Sandomierzu
zobacz fotorelację
Miejskie Zawody Sportowo-Pożarnicze w Tarnobrzegu
zobacz fotorelację
Jezioro Tarnobrzeskie 21 czerwca 2026 r.
zobacz fotorelację

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz