Zamknij

Robotnik budowlany

Nr oferty: StPr/24/0446Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Walentego Jędrala 11, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: - wykonywanie zbrojeń - roboty ciesielskie, - betonowanie, - praca przy budowie mostów praca w godzinach 7-15 w delgacji (cały kraj). Pracodawca zapewnia izakwaterowanie i wyżywienie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 08.04.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, budowlane
    Zawód:
    • Robotnik budowlany (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 1)
      Wymagania pożądane
      • średnie ogólnokształcące
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: ZAK-BUD Monika Śledź
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Walentego Jędrala 11, 39-400 Tarnobrzeg, powiat: m. Tarnobrzeg, woj: podkarpacki
        Osoba do kontaktu: Sławomir Śledź
        Numer telefonu: 880731315
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv, skierowanie
        Sposób kontaktu
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
        Opieka nad pacjentami w miejscu zamieszkania pacjenta. Praca w godz. 8-20
        StPr/24/0566
        data rozpoczęcia pracy od 01.06.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 do 6 000 PLN

        Praca w godzinach 7-15; 15-23, 23-7
        StPr/24/0567
        data rozpoczęcia pracy od 14.05.2024
        wynagrodzenie od od 4 242 PLN

        pełna księgowość: księgowanie faktur, znajomość wyliczania wypłat, znajomość przepisów podatkowych i fakturowania
        StPr/24/0569

        Opiekun klienta
        StPr/24/0552
        data rozpoczęcia pracy od 27.05.2024
        wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

        - wykonywanie zbrojeń, roboty ciesielskie, betonowanie, praca przy budowie mostów. Praca w godzinach 7-15 w okolicach Tarnobrzega. Pracodawca zapewnia dowóz w obie strony.
        StPr/24/0561
        data rozpoczęcia pracy od 13.05.2024

        dostarczanie przesyłek do klientów
        StPr/24/0403
        data rozpoczęcia pracy od 09.05.2024

        Pracownik biurowy
        StPr/24/0497
        data rozpoczęcia pracy od 03.06.2024

        Czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci, prowadzenie zajęć, zapewnienie dobrych warunków pobytu w placówce, konsultacje z rodzicami, współpraca z dyrektorem przedszkola i innymi pracownikami, czynności porządkowe na stanowisku pracy.
        StPr/24/0546

        sprzedawca- florysta praca na 2 zmiany w godz. 8-20
        StPr/24/0545
        data rozpoczęcia pracy od 07.05.2024

        obsługa klientow, wykładanie towarów Praca w Tarnobrzegu ul. Sikorskiego 6A w godzinach 4.30-22.30 (3/4 etatu)
        StPr/24/0538
        data rozpoczęcia pracy od 30.04.2024
        wynagrodzenie od od 3 420 PLN