Zamknij
REKLAMA

Pełne grozy lądowanie samolotu z europosłami Adamem Jarubasem i Elżbietą Łukacijewską na pokładzie [wideo]

15.36, 25.01.2022 gaw Aktualizacja: 16.06, 25.01.2022
Skomentuj
REKLAMA

Sceny rodem z filmu akcji, panika i strach. Prawdziwe chwile grozy przeżyli europosłowie, m.in. Adam Jarubas i Elżbieta Łukacijewska, na pokładzie samolotu Polskich Linii Lotniczych LOT, lecącego z Warszawy do Brukseli. Politycy wczoraj rano wylądowali w niemieckim Düsseldorfie, po tym jak okazało się, że podczas rejsu doszło do usterki.

Samolot floty Linii Lotniczych LOT miał poważny problem podczas rejsu z Warszawy do Brukseli, w związku z czym kapitan podjął decyzję o lądowaniu w Düsseldorfie na terytorium Niemiec.

Na pokładzie samolotu byli między innymi europosłowie: Adam Jarubas, Elżbieta Łukacijewska, Robert Biedroń i Ewa Kopacz.

Przerażeni politycy relacjonowali sytuację w swoich mediach społecznościowych. " To był kiepski lot z masą obaw i strachu. Zamiast w Brukseli wylądowaliśmy w Düsseldorf" - napisała podkarpacka europoseł Elżbieta Łukacijewska.

https://twitter.com/elukacijewska/status/1485663120433586176?fbclid=IwAR3S_JQRXCBnwoZZJdmtPiyQ8SS26gQFdtyKKqyChjvpbup45X0ooEMHVzA

"Miałem dziś pietra... W trakcie lotu z Warszawy do Brukseli - nagła dekompresja, oddychanie przez maski, szybkie zejście z wysokości, żołądek pod gardłem" - relacjonował Adam Jarubas.

Zobacz także: 

- WOŚP Tarnobrzeg. Bieg "Policz się z cukrzycą" jednak online

"PILNE: Właśnie wylądowaliśmy awaryjnie na lotnisku w Düsseldorfie. Samolot #LOT WAW-BRU miał dekompresję na pokładzie. Sytuacja wyglądała dramatycznie, ale została opanowana. Brawo załoga!" - napisał Robert Biedroń.

https://twitter.com/RobertBiedron/status/1485662752744030209?fbclid=IwAR1SDJr-cgLLQW9DvWXxQrQSehukm4PRaaCjpLHikuDheMBL83cgryiwNGQ

Słowa uznania dla załogi LOT-u napisała w swoich mediach społecznościowych również Ewa Kopacz. "Awaryjne lądowanie skończyło się dobrze. Jesteśmy wraz z innymi posłami na lotnisku w Düsseldorfie i czekamy na transport do Brukseli. Dziękujemy załodze za profesjonalną opiekę".

Zobacz także: 

- Tarnobrzeg. Rottweiler wydostał się z posesji i atakował przechodniów

Jak tłumaczył dziennikarzom portalu Interia.pl rzecznik prasowy LOT-u, na pokładzie samolotu wykonującego rejs z Warszawy do Brukseli, nad terytorium Niemiec doszło do awarii systemu hermetyzacji kabiny. Dodał również, że kapitan podjął decyzję o obniżeniu pułapu lotu i lądowaniu na lotnisku w Düsseldorfie.

(gaw)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (2)

kosmonautakosmonauta

0 0

Nieco strachu się im przyda. To na przyszłość. To ostrzeżenie od tego najwyższego ulokowanego w niebiosach za jad wobec Polski w Brukselce. Polska dookoła ma samych wrogów "podpalających": Niemcy, Białoruś, Rosja. To wy jeszcze dokładacie do tego ognia.

Cieszcie się, że nie lecieliście nad oceanem bo może byłoby już po was. 08:38, 26.01.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

wiesiowiesio

0 0

potwierdzam niech nie dzialaja na szkode tego kraju cwaniaki 12:23, 26.01.2022


REKLAMA
0%