Gorące rytmy, gruzińska kuchnia, piwo z tarnobrzeskiego browaru. Ten, kto wczorajszego wieczoru wybrał się nad Jezioro Tarnobrzeskie, nie mógł narzekać na nudę. Organizatorzy odbywających się tam imprez zapewnili swoim gościom ekscytujące przeżycia.
Na sobotni wieczór zaplanowano wielkie otwarcie Piwnej Fali Browaru Tarnobrzeg. Nowy punkt gastronomiczno-rozrywkowy przywitał się z publicznością "z przytupem". O godzinie 21.30 rozpoczęła tu swój koncert Ada Nasiadka, znana z 10. edycji telewizyjnego show "Voice of Poland". Po jej koncercie gości bawił DJ, afterparty trwało do świtu.
W Piwnej Fali, oprócz piwa z Browaru Tarnobrzeg, można było skosztować przysmaków kuchni gruzińskiej, belgijskich frytek i wielu innych potraw.
W Barze u Piotra na wieczór przewidziano plenerową imprezę, której gwiazdą był Michał MARGAN Margański - pochodzący z Tarnobrzega DJ i dziennikarz radiowy. "Electro Vibes Meets Ragga Party", jak napisali organizatorzy, było skrzyżowaniem muzyki elektronicznej z jamajskim pulsowaniem.
Gorąco było też w Wakacyjnej Przystani, gdzie ciepły sierpniowy wieczór przyciągnął prawdziwe tłumy.
0 0
Wy się tam bawcie ,a ja niewiem czy spuscić wode w kiblu,bo pisały gazety ,zę jest nowa cena wody w TBG,jak żyć?
0 0
rower plus piwo=?
0 0
Dotrwałem do 15 fotografii. Do rozlewania piwa mogliby zatrudnić jakąs laske przynajmniej byłoby fotogeniczniej.
0 0
gdzie t a przystań zbieranina małolatów dziadostwo za głośno jest robi,a to specjalnie jak tak można tylko dudnia a każdy wokół chce miec spokój normalny człowiek tam nie pójdzie
0 0
Covid IV fala nadchodzi.
0 0
Nie aktualne info,piata fala ale niech się martwią nie zaszczepieni,ha