W związku z wieloma zapytaniami i wątpliwościami Klientów, które pojawiają się przy okazji przebudowy "Dzikowiaka", oraz zmianami na hali targowej przy pl. gen. Grota Roweckiego 1, pragniemy poinformować, że sklep z częściami i akcesoriami AGD jest i będzie nadal otwarty. Jedyna zmiana polega na tym, że wejście do sklepu jest możliwe tylko z zewnątrz budynku (za przystankiem).
Sklep w tym miejscu istnieje od 2016 roku, w tym czasie asortyment zwiększył się blisko dziesięciokrotnie.
W ofercie sklepu można znaleźć części zamienne do:
odkurzaczy: filtry, worki, szczotki, węże, łożyska, silniki
ekspresów przelewowych, ciśnieniowych: filtry, odkamieniacze, części zamienne
maszynek do mięsa: noże, sitka, sprzęgła, szatkownice, wyciskarki
mikserów/robotów: trzepaczki, pojemniki, nasadki miksujące, koła zębate
maszyn do szycia: regulatory, przewody, silniki, bębenki, szpulki, stopki, żarówki
pralek: grzałki, łożyska, fartuchy, pompy, koła pasowe, paski, filtry
kuchenek: palniki, grzałki, termostaty, iskrowniki, termopary, żarówki, talerze do kuchenek mikrofalowych
lodówek: termostaty, uchwyty drzwi, szuflady, półki, żarówki
okapów: filtry, silniki, żarówki
szczotki węglowe do elektronarzędzi
i wiele innych produktów, m.in. artykuły sezonowe, takie jak: grzejniki, termosy, nawilżacze, wentylatory, suszarki do grzybów.
Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 oraz w soboty od 9 do 14. tel. 518-742-474.
Serdecznie zapraszamy!!!
Artykuł sponsorowany
Tarnobrzezanin20:51, 22.09.2021
Przebudowa Dzikowiaka nie ma nic wspólnego ze sklepem AGD. Sklep AGD jest na hali targowej. Jeśli robicie reklamę sklepu to róbcie to w inny sposób.
Tbg10:57, 23.09.2021
zapewne chodzi o to, że nie wiedzieć czemu, część ludu myli hale z dzikowiakiem, sam sie z tym spotkałem
waclaw wielowies08:08, 23.09.2021
a sad okregowy powinien miec swoja siedzibe w zacnym miescie sandomierzu a nie w jakiejs malo znaczacej miescinie
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Pielęgniarz i szef SOR przed sądem
Bardzo dobrze, że sprawa trafiła do sądu. Dość lekceważenia pacjentów bo "im" się tak widzi albo dlatego, że człowiek ma już określony wiek i nie nalezy się nim zajmować. Rodzina niech walczy o sprawiedliwość mimo tego, że już życia zmarłej osobie nie przywróci. Jak widzę jak to remontują to czy tamto w szpitalu czy nawet SOR, pokazują uśmiechnięte gęby do obiektywu, to się zastanawiam komu tak naprawdę to służy. Z pewnością nie pacjentom. Dość niedbalstwa, niechlujstwa przy leczeniu pacjentów, dość lekceważenia !!! w każdym szpitalu, przychodni etc.. Przez niedbalstwo, brak umiejętnego podejścia do pacjenta w mojej rodzinie zmarło dwie osoby. Mogli żyć ale przez k-o-n-o-w-a-ł-ó-w nie żyją.
Informator
09:18, 2026-04-30
Nowa Dęba stawia na biznes
Popatrzcie jak sie wyglada jak sie je tyle jajecznicy
Zyczliwy
22:44, 2026-04-29
Sezonowe połączenie nad jezioro [ROZKŁAD JAZDY]
Dlaczego nie ma do Stalowej Woli
Rafi
17:10, 2026-04-29
Rusza kolejny Tarnobrzeski Budżet Obywatelski
Całą pulę przeznaczycie na Serbinów,bo jak miały możliwość wygrać inne osiedla to wprowadziliście możliwość głosowania nawet dzieciom w wózkach. Co za sens głosować jak Serbinów jest większy od pozostałych osiedli razem.
Mieszkaniec
16:41, 2026-04-29