Zamknij
REKLAMA

Tarnobrzeg. MOSiR zatrudni instruktora ścianki wspinaczkowej

12.26, 25.01.2022 gaw
Skomentuj
REKLAMA

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu ogłosił nabór na stanowisko operatora ścianki wspinaczkowej. Wymagane dokumenty należy złożyć osobiście lub wysłać pocztą do środy, 2 lutego, do godziny 14.

Od kandydatów wymagane jest wykształcenie minimum średnie, brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na stanowisku, doświadczenie w wspinaczce na ścianach sztucznych lub naturalnych, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, a także umiejętność pracy w zespole, sumienność, dyspozycyjność, zaangażowanie, odpowiedzialność, punktualność i pozytywne nastawienie.

W zakres obowiązków instruktora ścianki wspinaczkowej wchodzi bieżąca obsługa klientów, nadzór nad wspinającymi się osobami oraz korzystaniem z urządzeń, prowadzenie instruktarzu wstępnego, a także prace techniczne związane z obsługą ścianki wspinaczkowej. Możliwa jest również praca w systemie zmianowym.

Zobacz także: 

- Tarnobrzeski "Mały Książę" bawił się na studniówce

Wymagane dokumenty zostały wskazane w ofercie na stronie MOSiR i należy je złożyć osobiście w sekretariacie lub wysłać pocztą na adres ośrodka do środy, 2 lutego, do godziny 14 w zamkniętej kopercie z dopiskiem "Nabór -  instruktor /operator ścianki wspinaczkowej".

(gaw)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

DoradcaDoradca

0 0

Tutaj takich nie znajdziecie. Trzeba wysłać wiosną delegację z UM w Tbg do Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Tam jest znakomite miejsce do wspinaczek i tam rzeczywiście takich ludzi sporo przebywa. Z pewnością kogoś chętnego do pracy w Tbg znajdziecie. 14:33, 25.01.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%