Trwa budowa obwodnicy Tarnobrzega. W związku z inwestycją od kilku miesięcy niektóre drogi zostały zamknięte. Jeśli aura na to pozwoli, niebawem kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami przy ul. Sikorskiego, gdzie ma rozpoczynać się nowopowstająca trasa.
W okolicach stacji benzynowych i tarnobrzeskiego "grzyba", czyli wieży ciśnień, na skrzyżowaniu z ul. Sikorskiego powstanie rondo, które stanie się początkiem budowanej obwodnicy Tarnobrzega. Można już zobaczyć jego obręcz, wykonaną z krawężników, choć nie w całości.
Dokończenie całego ronda wiąże się z ingerencją w ul. Sikorskiego. Wówczas kierowcy mogą spodziewać się utrudnień w postaci ruchu wahadłowego. Wstępnie zakładano, że prace ruszą jeszcze w ub. r. Uniemożliwiły to jednak warunki pogodowe. Kiedy zatem można się ich spodziewać?
- Wszystko zależy od tego, kiedy warunki pogodowe się ustabilizują. Zgodnie z długoterminowymi prognozami pogody powinno się udać wznowić roboty na rondzie jeszcze końcem lutego - mówi nam Barbara Trzeciak, Naczelnik Wydziału Techniczno-Inwestycyjnego i Drogownictwa miasta Tarnobrzega.
- Prace przebiegają zgodnie z harmonogramem, nie ma opóźnień. Okres zimowy nie pozwala na prowadzenie robót budowlanych z uwagi na wymogi określone w specyfikacji technicznej - dodaje B. Trzeciak.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Setki wiernych przeszły Plenerową Drogę Krzyżową
Setki...? Panie Kamilu bez przesady...
...
20:38, 2026-04-03
Powstała miniatura filmowa o Tarnobrzegu
Cudne, wzruszające, piękne.
Pisdopiachu
16:12, 2026-04-03
Nasze mażoretki mistrzyniami świata [ZDJĘCIA]
Powiem tak to wsxystko jest mega snieszne i robienie wody sodowej z mozgu dzieciom jak i rodzicom.. Dzis 3 osoby rejestruja federacje i juz robia mistrzostwa polski czy swiata tzn Jozek Baska i Danka zjezdzaja jedni z kielc drudzy rzeszowa trzeci Tarnobrzeg i robia mistrzostwa Polski hihi a trenerka to Pani bez ogłady , szacunku dla ludzi,szczegolnie rodzicow i dzieci na treningu ,poziom zerowy...totalne dno ucieklam jak kilku innych rodzicow po 2 spotkaniach z tą nawiedzoną osobą.Mam troche szacunku dla siebie i dziecka. Zreszta wystarczy pojsc zobaczyc jak wygladaja odzywki na treningu i po. Tworzy sie teraz tych organizacji tyle ze z przecietnego dziecka robi sie mistrza Polski hihi Oczywiscie nie Polski tylko danej akurat organizacji stowarzyszenia.Dotyczy to wszystkich pseudo wyjazdow z roznych dyscyplin.
Żenada
16:08, 2026-04-03
Powstanie Sandomierska Aleja Gwiazd?
rzeczywiście radni obudzili się aleję gwiazd sobie urządzą a może weżmiecie się za porządki ulice bez tablic z nazwami ,tablice nieczytelne te nowe, remonty ulic byle jak wykonane widać że miasto opuszczone gospodarza brak a może atrakcją będzie osiedle budek dla jeży w Piszczelach które burmiszcz organizował
xxxx
16:06, 2026-04-03