Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu poinformował, że od poniedziałku, 28 lutego, wznawia przyjęcia pacjentów na Oddział Reumatologiczny.
Przyjęcia pacjentów na "Reumatologię" w Tarnobrzegu były wstrzymany, bowiem przez kilka miesięcy była ona przekształcona w oddział covidowy. Poprawa sytuacji pandemicznej sprawiła, że lecznica mogła przywrócić oddziałowi właściwą funkcję.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
TTBS kontra PGE. Ktoś mija się z prawdą
W dobie tych czasów to e- fv, konto klienta w aplikacji mniej papierologii
Nowy
21:58, 2026-03-26
Przybyło osób uhonorowanych przez Tarnobrzeg
Pamiętam mamę Pani Aleksandry Nawe, Izabellę z TarnobrzegU. gdy przyjeżdżala do rodziny do naszego miasta w latach 60/70 , ul. Waryńskiego3 . Jej śpiew Ave Maria w kościele Dominikanów po tylu latach do dzisiaj powoduje dreszcze. Pamietam programy TV WITA WAS ŁÓDŹ. NASZA Tarnobrzeżanka tam piewała.
myslaw55
21:09, 2026-03-26
TTBS kontra PGE. Ktoś mija się z prawdą
PGE wysłało, TTBS nie dostało. To proste, winna jest Poczta. ;-)
MieszkaniecTBG
21:09, 2026-03-26
Łukasz Nowak powołany do Prezydenckiej Rady Samorządu T
... wiele perspektyw ..., a konkrety jakie? No niezły ten nasz "perspektywiczny" rezydent.
Jan z Lasu
21:05, 2026-03-26