[FOTORELACJA]3716[/FOTORELACJA]
Dziś przed Urzędem Miasta Tarnobrzega rozdawane były choinki dla uchodźców z Ukrainy, którzy za dwa dni rozpoczną obchody Świąt Bożego Narodzenia.
Święta Bożego Narodzenia w obrządku prawosławnym rozpoczynają się wigilią, która ma miejsce 6 stycznia. Ten czas będzie innym niż zazwyczaj dla uchodźców z Ukrainy, w której nadal trwa wojna.
Tarnobrzeskie Centrum Wolontariatu, Urząd Miasta Tarnobrzega oraz firma FCC Polska oraz Zielona Choinka przygotowały akcję. Przy fontannie przed urzędem rozdawane były za darmo nowe drzewka.
– Przygotowanych zostało ok. 100 choinek. To prezent dla uchodźców – mówi Sławomir Partyka z Tarnobrzeskiego Centrum Wolontariatu. Szacuje się, ze obecnie w Tarnobrzegu jest ok. 300 uchodźców.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Chcą odebrać Stalowej Woli produkcję Rateli
Tak to jest jak się miastem źle zarządza a potem winę zwala na hutę czy pgz że uciaka część produkcji. Pisowscy radni podpuszczają mieszkańców do protestów przeciwko hsw że za głośno , że zapylone ale sami wycieli buforowy pas drzewostanu pod zabudowę mieszkaniową. Hipokryzja.
Nick
03:34, 2026-02-01
Detektyw Rutkowski szuka skradzionych motocykli
Tak, pajac jakich mało, ale ludzie dla niego pracują pewnie profesjonaliści
Figofago
22:09, 2026-01-31
Detektyw Rutkowski szuka skradzionych motocykli
On nawet nie jest detektywem ten klaun
Arci
20:57, 2026-01-31
Jest kolejny wariant przebiegu nowej DK nr 9 [MAPA]
Obiektywność na poziomie zero. Gdzie jest mapa tego rozwiązania??? Skandal!
Iii
20:41, 2026-01-31