Pięć miesięcy temu, Onkofundacja Alivia ogłosiła konkurs na szpital onkologiczny dziesięciolecia oraz lekarza przyjaznego chorym na raka. Jego celem jest wyróżnienie ośrodków onkologicznych oraz lekarzy, którzy dbają o wysoki poziom satysfakcji pacjentów. O tym, kto wygra zdecydują chorzy oraz ich bliscy.
Centrum Onkologiczne w Wojewódzkim Szpitalu im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu, oceniły dotychczas 23 osoby, a średnia ocen wyniosła 4.2/5 punktów.
- Pacjenci chwalą ośrodek między innymi za bardzo dobrą opiekę i organizację leczenia. Oto jedna z opinii dotyczących szpitala w Tarnobrzegu: „Na oddziale onkologii leczę się już drugi rok i mimo, że przechodzę bardzo trudne i bolesne chwile związane z moją chorobą, to jestem pod wrażeniem miłej, świetnej, fachowej obsługi zarówno ze strony lekarzy jak i personelu pielęgniarskiego i obsługi. Nikt nigdy nie odmówił mi pomocy na tym oddziale. Tym bardziej doceniam trud i opiekę, którą nas otaczają mimo bardzo niskiej obsady lekarskiej i pielęgniarskiej. Dzięki im za to, bo tyle możemy chorzy dla nich zrobić. Każdy pacjent, który korzysta z leczenia onkologicznego w Tarnobrzegu to potwierdzi. Pracę całego oddziału oceniam na 5*” - informuje Martyna Pawlikowska z Onkofundacji Alivia.
Głosowanie w zorganizowanym przez fundację ogólnopolskim konkursie potrwa do 30 kwietnia 2023 roku.
::news{"type":"see-also","item":"201616"}
Józiek07:54, 16.03.2023
Ten szpital to jest kpina.
pacjent08:06, 16.03.2023
jedzenie jest super to jest fakt
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Ukradł rower i próbował uciec. 19-latek zatrzymany chwi
Rower to się przypina linką do czegokolwiek co uniemożliwia kradzież np. stojak na rowery, kaloryfer, rura... . Sami właściciele rowerów prowokują złodziei.
mam rower...jeszcze
09:16, 2026-05-18
19-latka potrąciła autem pieszego. Mężczyzna trafił do
Dzieciom nie należy udostępniać kierownicy PiS chciał 17 latkom dac do ręki narzędzie zbrodni w postaci prawa jazdy? Obiecanki wyborcze.
Dorosły
09:08, 2026-05-18
Tysiące osób na Nocach Kultury w Tarnobrzegu [ZDJĘCIA]
Gdzie ogłoszenia o imprezach w Tbg? Na stronie TN nie widze. Źle paczę?
Paczący
14:30, 2026-05-17
Tysiące osób na Nocach Kultury w Tarnobrzegu [ZDJĘCIA]
Bogactwo kościoła w Polsce jest porażające a przecież kler powinien żyć w ubóstwie. Jezus Chrystus gdyby powstał i to widział, to nie byłby z tego powodu zadowolony.
Jesus ale nie Chryst
14:26, 2026-05-17