Przez cały weekend (od 5 do 7 maja) tarnobrzeski rynek będzie tętnić życiem za sprawą Żarciowozów, czyli objazdowego miasteczka food trucków.
[FOTORELACJA]4213[/FOTORELACJA]
Żarciowozy zawitały do Tarnobrzega po raz kolejny. Na stoiskach, które pojawiły się tutaj tym razem można znaleźć między innymi specjały kuchni belgijskiej, meksykańskiej, tybetańskiej, amerykańskiej czy gruzińskiej.
Z tej oferty można będzie korzystać w sobotę od godziny 12 do 21 i w niedzielę od 12 do 20. Strefie z jedzeniem towarzyszy także strefa zabawy, z której skorzystać mogą najmłodsi imprezowicze.
Organizatorzy przygotowani także konkurs, w którym do wygrania jest Żarciodolar - voucher na wyżerkę w wybranym Food trucku! Szczegóły zabawy znajdziecie na Facebooku Żarciwozów, a dokładnie tutaj: KONKURS.

Ada18:37, 07.05.2023
Brzmi paskudnie.
Lucia14:51, 19.06.2023
Te żarciowozy to chyba dla zwierząt.
Rekordowa kwesta w Sandomierzu
Dlaczego nie ma zdjęć ? Gdzie są zdjęcia włodarza miasta i całej tej grupy ?
Ewa
19:09, 2025-11-03
Wykonawca zapłaci za opóźnienie
No cóż burmistrz pilnuje PSL i tworzy kluby w radzie oczywiście posłuszne partii. A przecież ci biedni radni mają nie być zniewoleni przez posłuszeństwo klubowi ale reprezentować interesy swych wyborców. Ale niektórzy nie rozumieją co to być wolnym,lepiej się czują jak niewolnicy. Dorośnijcie ,zerwijcie te chore układy.
Adaś
19:03, 2025-11-03
Tarnobrzeg topi pieniądze w Szalecie Miejskim
Co Wam przeszkadza? *%#)!& Akurat pomysł. Szaletem miejskim jest ok,. Tak myślicie, że nikt do Was nie przyjeżdża? Ja jeżdżę i co mam *%#)!& w krzakach?
Echo
18:28, 2025-11-03
Tarnobrzeg. Pociągiem przez jakiś czas nie pojedziemy
30 lat nic z tym nie robili tylko teraz jak puścili hetmana to od razu robią remont!!!!!
Filomens
15:52, 2025-11-03