Zamknij

"Biegamy i pomagamy" nad Jeziorem Tarnobrzeskim. Drugi dzień akcji. ZOBACZCIE ZDJĘCIA!

. 19:16, 30.05.2023 Aktualizacja: 08:55, 01.06.2023
Skomentuj "Biegamy i pomagamy" nad Jeziorem Tarnobrzeskim "Biegamy i pomagamy" nad Jeziorem Tarnobrzeskim

Po trzech latach przerwy nad Jezioro Tarnobrzeskie wrócił charytatywna akcja "Biegamy i pomagamy". Tym razem przebiegnięte kilometry zamieniane są na pieniądze na rehabilitację chorej na SMA Marysi. 

[FOTORELACJA]4320[/FOTORELACJA]

Biegać i pomagać można do piątku, 2 czerwca. Każdy przebiegnięty czy pokonany na piechotę kilometr to 50 groszy na szczytny cel. A jeśli pojawiać się będą kolejni sponsorzy, to kwota ta może wzrosnąć. Jedno jest pewne - dużo kilometrów, to dużo pieniędzy dla dziewczynki, która bardzo ich potrzebuje. 

"Od nas zależy, co uda się zrobić. Czyli, my szukamy kasę i sponsorów, a WY robicie kilometry, im więcej tym lepiej. Im nas więcej będzie biegać tym więcej zarobimy dla Marysi" - piszą organizatorzy akcji ze Stowarzyszenia Przyjaciół Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej i Domu Dziecka w Tarnobrzegu.

Każdy, kto chce wziąć udział w akcji "Biegamy i pomagamy" musi najpierw pojawić się punkcie startowym i rejestracyjnym, który zlokalizowany jest przy marinie. Zachęcamy do udziału!

Biegi odbywają się codziennie - od godziny 17 do 19. 

Osoby biorące udział w akcji "Biegamy i pomagamy" uprawnione są do darmowego wjazdu na teren jeziora. Pod spodem publikujemy komunikat organizatora w tej sprawie:

"Dla mieszkańców Tarnobrzega, proponujemy wykupienie karnetu wjazdowego, na cały sezon letni w kwocie 50 zł. DLA PRZYJEZDNYCH I tych co nie mają karnetu wjazd od godziny 16.30 będzie darmowy, ale po spełnieniu warunków:

Po pierwsze można wjechać na teren nad jeziorem najwcześniej po godzinie 16,30.

Po drugie primo: Koniecznym jest wpisanie imienia i nazwiska oraz numeru rejestracyjnego samochodu na listę, która będzie dostępna w namiocie organizatorów, na miejscu startu zawodników.

Po trzecie primo: Procedurę należy powtarzać każdego dnia, lista obowiązuje tylko w danym dniu.

Prosimy o pilnowanie, aby dane zostały zapisane na liście poprawnie, dlatego drodzy nie śpieszcie się i dopilnujcie wpisu. Brak państwa danych na liście będzie skutkował odpłatnością w kwocie 80 zł za wjazd."

[ZT]202885[/ZT]

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%