Lasowiacka "Potańcówka ze smakiem" przyciągnęła na plac Bartosza Głowackiego wielu mieszkańców. Jednak upał niespecjalnie zachęcał do pójścia w tany, więc przeważająca większość z nich ograniczyła się do obserwowania popisów zawodowych tancerzy, którzy prezentowali lasowiackie tańce i słuchania kapeli Łola z Kolbuszowej.
::photoreport{"type":"check-for-article","item":"4508"}
Szturm tarnobrzeżan przeżyło natomiast stoisko "Doliny Smaku", gdzie serwowano tradycyjne lasowiackie przysmaki - broziaki i chleby z różnymi smarowidłami oraz "napitki" - herbatę z lipy, kompot i popijankę z pigwy i mięty.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Tarnobrzeg stawia na czystą energię – otwarto drugi ukł
Bardzo ekologicznie jest w Tarnobrzegu szczególnie jak kominów domów na osiedlach jednorodzinnych w wali siwy śmierdzący dym z palenia śmieci i nic z tym odpowiednie służby nie robia
Werka
19:01, 2026-03-17
Tarnobrzeg stawia na czystą energię – otwarto drugi ukł
za to zapłacimy.
Wszyscy
16:06, 2026-03-17
Tarnobrzeg stawia na czystą energię – otwarto drugi ukł
Was więcej nie było z tymi nożyczkami
Jeszcze
15:05, 2026-03-17
Wypadek obok komendy policji w Tarnobrzegu [ZDJĘCIA]
to policjanci nie mogli przejsc 10 metrow tylko samochodem przyjechali i postawili na chodniku???????????????????????????????????????????
weronka
13:12, 2026-03-17