::photoreport{"type":"check-for-article","item":"5729"}
Park handlowy ma mieć 13 tys. metrów kwadratowych powierzchni najmu i mieścić ponad 20 sklepów polskich i międzynarodowych marek. Zbudowany obok parking ma mieć 348 miejsc parkingowych. Obok N-Parku powstanie duży market budowlany. Będzie to market sieci Leroy Merlin.
NAPOLLO „współpracuje na stałe z ponad 100 najemcami, w tym m.in. z sieciami: Biedronka, Stokrotka, Rossmann, Hebe, RTV EURO AGD, Media Expert, Martes Sport, KiK, Pepco, Dealz, Empik czy Smyk”. Nie wiemy jak na razie, jakie marki pojawią się w tarnobrzeskim parku handlowym.
W planach NAPOLLO jest uruchomienie w ramach N-Parku Tarnobrzeg restauracji typu drive thru. Będzie to, jak zapewnia firma, „największy park handlowy w mieście, z bezpośrednim wjazdem od drogi wojewódzkiej 871”. Wjazd będzie możliwy poprzez nowo powstałe rondo.
Do tej pory firma budująca park handlowy na osiedlu Mokrzyszów utwardziła już teren pod obiekt, wykonała zbiorniki deszczowe, fundamenty, słupy, konstrukcje dachu, przyłącza i przekładki sieci. Obecnie prace skupiają się nad samym dachem. Później mają być wykonywane drogi.
Park handlowy w Tarnobrzegu ma zostać ukończony w IV kwartale bieżącego roku.
Tbg20:03, 29.01.2024
Miejsce z potencjałem, szkoda że zamiast galerii z prawdziwego zdarzenia będzie kolejny park handlowy.
Daw20:55, 29.01.2024
Zrewidujcie ten tekst, bo jest skopiowany 1:1 z poprzedniego, poza tym jest tam jeden błąd, nie będzie restauracji driver thru. Miało być KFC, ale postanowili wybudować wolnostojący budynek w innej lokalizacji, budowa ruszy na wiosnę. Polecam korektę.
konsument06:26, 30.01.2024
Następne hangary typu Biedronka, Lidl, Mediaexpert.
Rambo trzy09:31, 30.01.2024
W Tbg niestety tylko hangary biednemu zawsze wiatr w oczy
Pozostałe komentarze
No name19:28, 29.01.2024
No i rewelacja. Jeżeli Leroy będzie taki jak w Mielcu to będzie extra
Daw21:50, 29.01.2024
Dokładnie taki sam Leroy jak w Mielcu, a nawet delikatnie większy. W Mielcu ma 9,8k m2, a u nas będzie 10,3k m2. Będzie na pewno magnesem dla tego centrum. Otwarcie przełom października/listopada.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Mandat za „Stop”, choć torów już nie ma
Jest znak, jest niedostosowanie się do znaku, jest mandat... co w tym dziwnego nie wiem...
Trucker
09:44, 2026-04-02
Nowe Przywiśle – gotowe mieszkania w Tarnobrzegu
Następne pudełko zapałek w Tarnobrzegu. Architektura w tej mieścinie woła o pomstę do nieba.
:-/
08:57, 2026-04-02
Szok! Wędkarz złowił piranię w Jeziorze Tarnobrzeskim!
No wreszcie ze strachu nie będą t-y-ł-k-ó-w moczyć w jeziorze. Skończą się wystepy morsów :-)
Zadowolony z piranii
08:56, 2026-04-02
Mandat za „Stop”, choć torów już nie ma
W tym miejscu torów nie ma, bo nigdy torów nie było. Był jeden tor, nie tory.
kolejarz
08:31, 2026-04-02