Rodzinny Piknik u Dominikanów, towarzyszący celebrowaniu 121. rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej Dzikowskiej, zostanie zorganizowany w niedzielę, 7 września.
Jak informują zakonnicy, podczas wspólnego świętowania czekać będzie wiele atrakcji dla dzieci, młodzieży i seniorów.
Będą gry i loterie, kiermasz ciast, poczęstunki, na dominikańskich imprezach tradycyjnie pojawiają się ze swoimi punktami harcerze, tarnobrzeska policja i straż pożarna, a także wojsko.
Nie zabraknie też występów artystycznych, a świętowanie zakończy potańcówka.
Wcześniej, o godzinie 12.30 celebrowana będzie uroczysta msza święta z okazji 121., rocznicy koronacji przechowywanego od 1677 roku w tarnobrzeskim kościele i klasztorze dominikańskim obrazu Matki Bożej Dzikowskiej
Tarnobrzescy dominikanie, w związku z Rodzinnym Piknikiem, zapraszają do włączenie się w jego przygotowanie poprzez pieczenie ciast (będzie można je dostarczyć do klasztoru w dniu imprezy).
„Jeśli ktoś chce podzielić się swoimi wypiekami, a nie ma produktów do pieczenia ciasta, może zgłosić się do Grupy Charytatywnej, w dni powszednie w godzinach od 8.00 do 11.00” – informują dodatkowo tarnobrzescy dominikanie.

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Rowerzystka potrącona na przejściu dla pieszych
Te baby i generalnie rowerzyści poruszają się jak święte krowy indyjskie. Jadą pod prąd na wąskiej drodze rowerowej, przejeżdżają przez przejście dla pieszych zamiast po drodze rowerowej. Nie mają wieczorami oświetlenia i NIC się z tym nie robi. Gdzie jest milicja?
też rowerzysta
22:56, 2026-04-21
Rowerzystka potrącona na przejściu dla pieszych
Policjanty!!! Kiedy się wezmą za rowery hulajnogi itp. Na start edukacja edukacja edukacja
Młody
20:48, 2026-04-21
Zderzenie trzech aut w Nowej Dębie
To wy o tym nawet piszecie a nasza dziennikarzyna z info nowa dęba milczy . Takie info to o dupę rozbić
Mietek
15:57, 2026-04-21
Protest w całej Polsce. Nawet 200 szpitali
Chcieliście tuska i jego bandę to macie. Nie narzekać, uśmiechać się...
marek
08:38, 2026-04-21