::photoreport{"type":"check-for-article","item":"10516"}
Jak podkreślano podczas uroczystości, nauczycieli nagrodzono za ich zaangażowanie, pasję i codzienny trud włożony w wychowanie młodego pokolenia. Nauczyciele odebrali też podziękowania "za serce, za trud, za uśmiech" od uczniów.
Uroczystości towarzyszyło pasowanie pierwszoklasistów na uczniów ZS nr 2 „Rolnika”.
Imprezę uświetniła część artystyczna przygotowana przez samorząd szkolny, chór i Szkolne Koło Teatralne - nie zabrakło humoru, a także pięknych życzeń i podziękowań skierowanych do wszystkich pracowników oświaty.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Nowy sprzęt dla ratowników z pow. sandomierskiego
Wiecie ludzie po co ten sejf był. Żeby w przyszłym roku co2gi dzień takie uroczystości były. a to nowe sikawki a to nowe kamizelki a to nowy *%#)!& na komendzie a to 2 pompy do szamba i do wyrzygania zdjęć, wstęg, wydętych przebierańców w mundurach, wstęg. A nasze dzieci by płaciły za te cyrki socjotechniki. To jest jakaś masakra. Za jakie grzechy tacy ludzie nami rządzą.
agent
21:05, 2026-03-18
Biedronka Premium w Tarnobrzegu zostanie zamknięta
To ten wielki budynek będzie już całkowicie pusty,!!! Zburzyć go i parkingi zrobić!!; i po co kostkę zmieniać na placu czerwonym skoro wokół same pustostany i ruiny są!
Wieslaw
19:38, 2026-03-18
Tarnobrzeg stawia na czystą energię – otwarto drugi ukł
w pge jest cielecki z dupo na czole
a w pge
17:52, 2026-03-18
Antoni Macierewicz z wizytą w Tarnobrzegu
Szykujemy kaftan. 🥴
X
17:42, 2026-03-18