Zostało mało czasu!
0
0
dni
0
0
godzin
0
0
minut
0
0
sekund
Daj bliskim chwilę,
którą zapamiętają
Kup prezent
Zamknij

Dodaj komentarz

Przedszkolaki z Przedszkola nr 6 w Tarnobrzegu i ich rodzice ratują Mikołajki [ZDJĘCIA]

Piotr Welanyk Piotr Welanyk 20:25, 05.12.2025 Aktualizacja: 20:26, 05.12.2025
Skomentuj Mikołajki w tarnobrzeskim przedszkolu nr 6 Mikołajki w tarnobrzeskim przedszkolu nr 6

Mikołajki bez prezentów? – taka groźba zawisła nad światem. Na szczęście poszukiwania wszczęte w Przedszkolu nr 6 w Tarnobrzegu zapobiegły katastrofie.

[FOTORELACJA]10900[/FOTORELACJA]

Tradycją Przedszkola nr 6 w Tarnobrzegu jest mikołajkowy spektakl, który zawsze o tej porze roku prezentowany jest dzieciom. W rolę aktorów wcielają się... rodzice. Tegoroczne widowisko „Zagubiony worek Mikołaja” pokazało, że scena dużo traci na tym, że bawią się tak tylko raz w roku.

Rozbrykane Renifery, Wróżka, Sowa, Elfy, Choinka, Bałwan, Wiewiórka, Królik i oczywiście Święty Mikołaj rozbawiły przedszkolaków. Poszukiwania zaginionego worka z prezentami były komentowane przez dzieci, a finalne odnalezienie zguby i udekorowanie choinki przyjęto entuzjastycznie.

W tegorocznym widowisku wystąpiło, rekordowo, aż 15 rodziców.

– Cały rok czekamy na ten dzień. Dzieci i pracownicy przedszkola ubierają się w mikołajkowe stroje, a rodzice przygotowują specjalne przedstawienie. To wielka frajda zarówno dla najmłodszych, jak i dorosłych, a przy okazji, świetna forma integracji naszej społeczności – mówi dyrektor przedszkola Bożena Błasiak.

Odnalezienie zagubionego worka oznaczało też prezenty. Każde z dzieci otrzymało paczkę osobiście od Świętego Mikołaja.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%