W poniedziałek, 26 stycznia, plaża nad Jeziorem Tarnobrzeskim zamieniła się w plan zdjęciowy popularnego programu śniadaniowego „Dzień Dobry TVN”.
[FOTORELACJA]11200[/FOTORELACJA]
Choć pogoda nie rozpieszczała, atmosfera nad jeziorem była gorąca. Ekipa telewizyjna przyjechała do Tarnobrzega, by porozmawiać z najmłodszą rekordzistką świata w morsowaniu. Helenka, która 1 grudnia zadziwiła wszystkich, wytrzymując w lodowatej wodzie aż 35 minut i 9 sekund, stała się twarzą nowej fali zainteresowania hartowaniem wśród najmłodszych.
Łukasz Szpunar, znany jako „Ice King” i opiekun merytoryczny Helenki, podkreślał, że celem poniedziałkowego spotkania nie było śrubowanie wyników, ale edukacja.
– Spotkaliśmy się tutaj, aby promować oswajanie dzieci z zimnem. Główną bohaterką jest dziewięcioletnia Helenka. To jej grudniowe osiągnięcie przyciągnęło uwagę redakcji „Dzień Dobry TVN”. Helenka opowiada o swojej przygodzie i naszych planach, propagując hartowanie – wyjaśniał Łukasz Szpunar.
Podczas nagrania materiału doszło również do wejścia do wody. Tym razem jednak obyło się bez ekstremalnych wyczynów. Helenka zanurzyła się jedynie po kolana i dość szybko wróciła na brzeg. To właśnie ta sytuacja stała się doskonałym przykładem filozofii, którą stara się przekazać Łukasz Szpunar.
Gdy dziewczynka uznała, że na dziś wystarczy, jej opiekun nie krył aprobaty. „Ice King” wielokrotnie powtarzał swojej podopiecznej kluczową zasadę bezpiecznego morsowania: wszystko należy robić z miłością, a nigdy pod przymusem.
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Dopłata do ciepła? Urząd może nie rozpatrzyć wniosku
Chcieliście tuska to macie.
marek
11:38, 2026-01-26
34. Finał WOŚP w Sandomierzu. Znamy wynik zbiórki
Fundacja KuRtury Ziemi Sandomierskiej podległej pod BM Sandomierza zakupiła obraz wystawiony przez Staroste a w zamian BM Sandomierza kupił obraz wystawiony przez Fundację KuRtury Ziemi Sandomierskiej. itd. Pewnie wszystko zostanie rozliczone w ramach przyznanych sobie i podwładnym nagrodom za iście wybitne zorganizowanie WOŚP.
obserwator
10:26, 2026-01-26
Tarnobrzeg chce podwyższyć opłaty za śmieci
dochodzą jeszcze inne sprawy już była nawet Lubnauer, no cóż wyborców można ograć tylko raz
ja
09:56, 2026-01-26
34. Finał WOŚP w Sandomierzu. Znamy wynik zbiórki
Katastrofa i porażka wybitnego prawnika burMistrza i kuRtury pod jego kierownictwem. Tak się kończy kolesiostwo i powierzanie stanowisk osobom bez wiedzy i kompetencji ale po znajomości. Oczywiście nie można zapominać o koledze wybitnym sterniku. Rok temu wszystko poszło z rozpędu i świetny wynik a tegoroczny jak widać. Czas rozliczeń juz się zaczął. Towarzystwo wzajemnej adoracji. Przyjrzyjcie się zdjęciom kto tam był.
San
09:09, 2026-01-26