::photoreport{"type":"check-for-article","item":"11537"}
W centralnej części placu dominują stoiska z produktami regionalnymi. W ofercie wystawców znalazły się tradycyjne wędliny, sery (w tym podhalańskie oscypki), miody z lokalnych pasiek, domowe ciasta oraz zakwas na żurek. Znajdziecie tutaj też ręcznie plecione palmy wielkanocne, pisanki wykonywane różnymi technikami, stroiki na stoły oraz ceramiczne ozdoby. A do tego wiklinowe koszyczki, drewniane przybory kuchenne oraz tekstylia z motywami świątecznymi.
Ceny produktów są zróżnicowane i – jak to bywa w przypadku jarmarków – często wyższe niż w punktach stacjonarnych, co wystawcy argumentują rzemieślniczym sposobem produkcji.
Poza handlem, organizatorzy przygotowali strefę dla rodzin. Codziennie odbywają się warsztaty plastyczne dla dzieci (m.in. malowanie gipsowych figurek i ozdabianie styropianowych jaj).
Niedziela, 22 marca, będzie ostatnim dniem jarmarku. Handel na stoiskach rozpocznie się około godziny 10:00. Najważniejszym punktem dnia będzie finał konkursu na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Wydarzenie zakończy się o godzinie 18:00.
::news{"type":"see-also","item":"232046"}
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Szef SOR szpitala w Tarnobrzegu i pielęgniarz winni
Rzadko zdarza się, żeby lekarz czy ktoś ze służby zdrowia ponosił konsekwencje z powodu błędów czy zaniedbań. Dlatego wyrok skazujący należy odnotować jako coś pozytywnego. Szkoda tylko że symboliczny.
Elżbieta
21:00, 2026-05-14
Małżeństwa jednopłciowe będą uznawane w Polsce
no to przyrost naturalny nam wzrośnie , będzie nas więcej i gospodarka zacznie kwitnąć sukces
ja
20:58, 2026-05-14
Dożywocie! Potrójny morderca rodziny skazany
Eeee,no co wy!? Teraz trzeba udowodnić że był niesprawny umysłowo w chwili zabójstwa a potem zwolnić zza krat jak z tym gostkiem ze Stalowej Woli.
Replay
15:57, 2026-05-14
Przebudowa ulicy Piłsudskiego coraz bliżej
Od ul.Mickiewicza do skrzyżowania z ul.gen Grota Roweckiego jest wszystko w dobrym stanie. Dalej już nie, w okolicy szaletu. Droga rowerowa na tej ulicy? A gdzie chcą ją zmieścić? Niepotrzebna. Pora myśleć o dalszym ciągu drogi opaskowej garaży przy lesie kamionka i terenu samych garaży. I zacząć remont/ budowę po uruchomieniu linii kolejowej co ma nastąpić w połowie bieżącego roku.
Pomysłowy
15:54, 2026-05-14