Tarnobrzeg: wiadomości, informacje - Tygodnik Nadwiślański

Zamknij

Dodaj komentarz

Uwaga, będą utrudnienia na Wisłostradzie w Tarnobrzegu

Piotr Welanyk Piotr Welanyk 15:55, 27.05.2026
Skomentuj Uwaga, będą utrudnienia na Wisłostradzie w Tarnobrzegu Wisłostrada w Tarnobrzegu. Fot. P. Welanyk

W czwartek, 28 maja, na Wisłostradzie w Tarnobrzegu rozpoczynają się prace związane z remontem barier energochłonnych. Będzie to skutkować utrudnieniami dla kierowców poruszających się tą trasą.

Komunikat w tej sprawie wydało Tarnobrzeskie Przedsiębiorstwo Komunalne, które będzie wykonawcą remontu. Znalazła się w nim informacja w których miejscach i z jakimi utrudnieniami muszą liczyć się kierujący.

"Od dnia 28.05.2026 r. w związku z planowaną realizacją zadania pn.: „OZNAKOWANIE PIONOWE, POZIOME I URZĄDZENIA BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO" wystąpią utrudnienia w ruchu na ul. Wisłostrada od osiedla Nagnajów w kierunku centrum Tarnobrzega związanego z remontem barier energochłonnych. W godzinach od 7:00 do 15:00 nastąpi zwężenie prawego pasa ruchu drogi dwujezdniowej na odcinku za skrzyżowaniem z ulicą Zakładową oraz następnie zwężenie lewego pasa ruchu drogi dwujezdniowej na odcinku przed wjazdem na Jezioro Tarnobrzeskie (odcinek barier w pasie zieleni), a co za tym idzie zmiana organizacji i ograniczenia prędkości " - informuje TPK.

Autorzy komunikatu proszą o zachowanie szczególnej ostrożności oraz bezpieczną jazdę i przepraszają za utrudnienia.

Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%