Według wczorajszych prognoz dzisiaj w godzinach porannych w Tarnobrzegu poziom Wisły miał osiągnąć maksymalny poziom. Jeszcze wczoraj woda opuściła koryto rzeki.
- Prognozowany na chwilę obecną poziom maksymalny z modelu hydrodynamicznego wynosi blisko 555 cm na dzień 25 czerwca 2020 r., godziny poranne - brzmiał wczorajszy komunikat UM Tarnobrzeg.
Według danych z IMGW-PIB na wodowskazie Sandomierz o godz. 8:50 stan wody wynosił 550 cm. Stan ostrzegawczy wynosi 420 cm, a stan alarmowy 610 cm.
| Zobacz także: - Tarnobrzeg po ulewie. Zalane ulice, garaże i piwnice - Alarm na Wiśle w Zawichoście |
Zdjęcia wykonano ok. godz. 8:00
Poziom wody na Wiśle w Tarnobrzegu - 14 zdjęć
| Zobacz także: Zdjęcia z tego miejsca wykonane wczoraj |
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Młody bandyta zatrzymany. 19-latek odpowie za rozbój
Nie można kogoś nazywać bandytą, bez wyroku i tylko dlatego że chciał wyłudzić pieniądze.
Tymon.
22:54, 2026-05-21
Plac Czerwony w Tarnobrzegu do września
Remont Rynku w Poznaniu kilka lat temu położył w większości całkowicie strefę biznesową. Jeśli wykonawca remontu zechce odciąć dostęp do lokalu będzie miał do tego pełne prawo z racji placu budowy i odpowiedzialności,która na nim spoczywa. Dodatkowo terminowość wykonania w dzisiejszych czasach bywa chwiejna. Nie to,że narzekam ale myślę,że dla każdego który prowadzi działalność w obrębie starego miasta,czas remontu będzie osobistym dramatem.
JDG TBG
22:06, 2026-05-21
Plac Czerwony w Tarnobrzegu do września
nie będzie parasoli i barów
.
17:42, 2026-05-21
Plac Czerwony w Tarnobrzegu do września
Po prostu ktoś łyknie następna społeczna kasę za projekt i wykonanie. Ktoś powinien dokładnie to prześwietlić. Nowak musi odejsc
Pisopo
15:36, 2026-05-21