Zamknij

Groźne dachowanie w Ślęzakach, 14-latka w szpitalu [ZDJĘCIA]

. 13:56, 30.09.2025 Aktualizacja: 22:06, 30.09.2025
Skomentuj

We wtorkowy poranek, 30 września, na drodze łączącej Ślęzaki z Zawodzianami w gminie Baranów Sandomierski doszło do groźnego wypadku. Samochód osobowy, którym podróżowała kobieta z córką, dachował i zatrzymał się w przydrożnym rowie.

[FOTORELACJA]10449[/FOTORELACJA]

Do wypadku doszło po godz. 7.

Na miejsce natychmiast przybyli policjanci oraz zespół ratownictwa medycznego. Medycy udzielili pomocy 14-letniej pasażerce, którą przewieziono do szpitala. Kierująca pojazdem, matka dziewczynki, nie wymagała hospitalizacji.

Strażacy zabezpieczyli zarówno pojazd, jak i teren zdarzenia.  Według wstępnych ustaleń policji, przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

Fot. Tarnobrzeg 112 – Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

0%