Zamknij

Dodaj komentarz

Tarnobrzeg. Reorganizacja ruchu, nowe oznakowanie [zdjęcia]

KR 15:13, 30.10.2020 Aktualizacja: 14:39, 27.10.2025
Skomentuj Tarnobrzeg. Reorganizacja ruchu, nowe oznakowanie [zdjęcia]

Na osiedlu Przywiśle oraz na ul. Przy Zalewie (os. Stare Miasto) dobiegły końca dwa zadania, których efektem są nowe oznakowanie pionowe oraz poziome ulic. Wyznaczono miejsca parkingowe, ustanowiono ruch jednokierunkowy.

Znakowanie ulic wykonywano w ramach dwóch zadań. Zadanie 1: "Realizacja projektu   stałej   organizacji   ruchu   osiedla   Przywiśle w Tarnobrzegu ze szczególnym uwzględnieniem ruchu jednokierunkowego oraz utworzeniem miejsc parkingowych".

Głównym założeniem tego zadania była wymiana zniszczonego oznakowania pionowego, uzupełnienie oznakowania poziomego, wyznaczenie dodatkowych miejsc postojowych za pomocą znaków poziomych na ulicach: Skalna Góra, Armii Krajowej, Wianek, L. Waryńskiego, Kosmonautów, G. Narutowicza, rondo 1000-lecia, część ulicy Al. Niepodległości, a także ustanowienie ruchu jednokierunkowego na ul. Armii Krajowej (od ulicy Skalna Góra do ronda Narutowicza) oraz na ul. Waryńskiego (od skrzyżowania z ulicą Kosmonautów do ulicy Wiślnej).

Zobacz także: 

- Koronawirus - ponad 21 tys. nowych zakażeń, aż 38 w pow. tarnobrzeskim

- Nowa Dęba. Akty wandalizmu - zniszczone pomniki, pomalowane przedszkole, bloki

- Tarnobrzeg. Nie zamierzamy atakować kościołów, nie musicie ich bronić - mówią organizatorki protestów

Jednocześnie realizowano zadanie 2: "Realizacja zmiany projektu stałej organizacji ul. Przy Zalewie w związku z zagospodarowaniem terenów zieleni rekreacyjnej nad Wisłą w Tarnobrzegu".

Koszty wykonania zadań wyniosły kolejno - 59 581,21 zł  brutto oraz 14 760,00 zł brutto. Zadania sfinansowano ze środków własnych Gminy. Wykonawcą była firma ViaSigni z Rzeszowa.

Źródło/Fot. UM Tarnobrzeg

Odświeżona organizacja ruchu nad Wisłą - 10 zdjęć

(KR)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu tyna.info.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Hala MOSiR w Tarnobrzegu zamieniła się w "szklarnię"

Tak zielony powinien być cały Tarnobrzeg.

Zielony

15:06, 2026-03-14

Będzie przejście podziemne na PKP w Tarnobrzegu

Redakcje poproszę o uzupełnienie artykułu kilkoma fotografiami z aktualnego stanu remontu. Z wiaduktu przede wszystkim bo dobry z niebios widok :-) . Nie każdy ma możność dotarcia do tego terenu, z różnych przyczyn.

Proszący redakcję T

09:16, 2026-03-14

Będzie przejście podziemne na PKP w Tarnobrzegu

Po remoncie stacji kolejowej, tej części przed budynkiem stacyjnym, jako pasażer oczekuję, że będzie zadaszenie na całej długości peronów /pomarzyć można :-) /, możliwość wejścia, a raczej wjazdu bezwysiłkowego na perony z obładowanym sakwami rowerem. Sprawnego megafonu,to znaczy takiego z którego słyszane będą wyraźnie komunikaty. Zegarów elektronicznych, sprawnych z aktualną godziną, czytelnych tablic z odjazdami i przyjazdami wszystkich pociągów, elektronicznych tablic przy każdej krawędzi peronowej, informujących o odjazdach pociągów (vide: stacja w Dębicy). Czy to dużo oczekiwań? Chyba nie, toż taki powinien być standard takich i podobnych stacyjek kolejowych.

Z rowerem

09:09, 2026-03-14

Pasaż Dominikański w Tarnobrzegu - JUTRO OTWARCIE

Dzisiaj (sobota) oficjalne otwarcie Galerii w Tarnobrzegu. Możecie udać się do kina, obejrzeć ciekawy film pt "jak zniszczono Tarnobrzeg", potem do kawiarni na dobrą kawusię, a potem coś dobrego zjeść. No i skorzystać z WC . Cały czas podczas pobytu w galerii można delektować się zielenią (kwiaty, krzewy, trawa, drzewa). Chcieliście galerii to wreście ją macie i nie marudzić mi tu proszę.

Spostrzegawczy

08:57, 2026-03-14

0%